July 3, 2018 at 01:00PM

July 3, 2018 at 01:00PM

نویسنده:Zhuanتاریخ:۱۲ تیر ۱۳۹۷دیدگاه:بدون نظربازدید:285

@zhuanchannel
برای کدام طرف می‌جنگی؟

به آتش‌سوزی‌های یک ساله‌ی اخیر نگاه کنید.
حجم این آتش‌سوزی‌ها و خرابکاری‌هایی شبیه آن‌ها به شدت زیاد شده است.
نه تنها پالایشگاه‌ها که بازار دستفروشان کرج و انبار چوب در چهاردانگه و حتی جنگل‌های هیرکانی استان گلستان همه به آتش کشیده شده‌اند.

این آتش‌سوزی‌ها نه تنها تصادفی نیست بلکه آن طور که در نگاه اول به نظر می‌رسد حاصل هیجان‌زدگی چند جوان بی خبر از همه جا که گول سید ممد حسینی ایشیمبالا و ری استارت را خورده باشند نیز نمی‌تواند باشد.

جنگل را همه می‌توانند به آتش بکشند به مسجد و حسینیه هر بچه‌ای می‌تواند حمله کند، اما به آتش کشیدن پالایشگاه‌ها، انبارهای نفت و دیگر مواد حفاظت شده کار چند بچه نمی‌تواند باشد.

آتش‌سوزی‌ها، قطع آب، تخریب لوله‌ها، قطع برق‌های طولانی و بسیاری موارد دیگر نه حاصل تصادف است نه عامل طبیعی دارد (چون اگر داشت نباید تفاوت معنیداری با سال‌های پیش می‌کرد) و نه حاصل تلاش‌های بچگانه است.

ما با تیم‌های زبده‌ی عملیاتی مواجه هستیم که بر خلاف فرقه‌ی رجوی و اوباشی از دست این فرقه ترجیح می‌دهند عملیات خود را در سکوت انجام دهند و بی‌صدا به تماشای نتایجش بنشینند.

عملیاتی که بنا ست مردم را خسته و عصبی و ناامید کند و زمینه‌ها را برای تبدیل نارضایتی از ناکارآمدی و فساد و سوء مدیریت به شورش‌ بدل کند. در واقع جنبش مردمی را نه به سمت بهبود وضع که به سمت جنگ داخلی در ایران هدایت میکند.

اگر کمی با تیم‌های زبده‌ای که می‌توانند چنین عملیاتی را در جهان انجام بدهند آشنایی تحقیقاتی داشته باشید خوب می‌دانید که کدام رژیم است که قدرت پرورش چنین تیم‌های زبده‌ای رادارد و میتواند این عملیات را تدارک، تجهیز وبعد به کشور هدف ارسال کند.

اما جادوی این شکل از تروریسم وقتی اثر می‌کند که پنهان باشد و پنهان بماند. درست در زمانی که ممکن است مردم از خود بپرسند مگر حاکمیت با خودش دشمن است که بحران آب در خوزستان به وجود بیاورد یا برق را قطع کند یا این همه آتش‌سوزی راه بیندازد، یک نفر مسئول محترم دیروز پیدا شده که گفته اسراییلی‌ها ابرهای ما را می‌دزدند و نابارور می‌کنند و می‌خواهند با تولید غذای صنعتی که مثل غذای حرام است و دادن این غذا به خورد ما، ما را ناتوان کنند!!!

در چنین وضعی و بعد از این بیانات گهربار!، هر کس حتی یک خروار مدرک برای دست داشتن نیروهای زبده و عملیاتی امنیتی در این بلواها، آتش‌سوزی‌ها و خرابکاری‌ها ارائه کند تنها با لبخند عاقل اندر سفیه مردم مواجه خواهد شد

بله. بسیاری از موارد ،شما با پرچم دروغین مواجه هستید. پرچم دروغین عملیاتی است که در آن فرد دانسته یا ندانسته در ظاهر در جبهه‌ای فعالیت می‌کند اما در عمل آب به آسیاب جبهه‌ی مقابل می‌ریزد.

مراقب باشیم همان طور که از انتقاد به بی‌کفایتی مسئولانمان و فساد کوتاه نمی‌آییم، همان طورهم نباید فریب عملیات‌ها و پرچم دروغین را بخوریم

@IsrVSIrn

پ.ن: البته که شکاف های اقتصادی و محدودیت های اجتماعی مثل فیلترینگ ، لغو کنسرت ، جلوگیری از حضور زنان در استادیوم و … مسئول مستقیمش با حاکمیت خودمونه و تقصیر هیچکسی نیست ، ولی اتش زدن به نارضایتی و بیشتر عصبی کردن مردم از جای دیگه داره هدایت میشه.
مجله هنرى ژوان

برچسب ها: ,

دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید