March 14, 2018 at 10:45PM

March 14, 2018 at 10:45PM

نویسنده:Zhuanتاریخ:۲۳ اسفند ۱۳۹۶دیدگاه:بدون نظربازدید:926

@zhuanchannel

با انتخاب یکی از تصاویربالا به ویژگی های شخصیتی خود پی ببرید
مترجم:مریم اسدی

۱

ویژگی خاص شخصیتی شما این است که همیشه مثبت هستید و همیشه به دنبال راهی برای بهتر شدن می گردید. به راحتی دلسرد نمی شوید و سر حرفتان می مانید. شما همیشه نیمه پر لیوان را می بینید. این دیدگاه به زندگی شما را انعطاف پذیر می سازد و در هر موقعیتی کسانی که دوستشان دارید را حمایت می کنید. برونگرا هستید اما گاهی اوقات برای این که کسی ناراحت نشود همه چیز را در خودتان نگه می دارید.

۲
از ویژگی های بارز شخصیتی شما فضای شخصی و احترام اطرافیان است. بیشتر درونگرا هستید. زیاد از مردم فاصله نمی گیرید اما کم حرف هستید. برای صداقت و مهربانی ارزش قائل هستید. همیشه آماده کمک به دوستانتان هستید به همین دلیل باید مراقب باشید که از شما سواستفاده نشود. همیشه به حس ششم خود اعتماد کنید زیرا شما را از این موقعیت های نامناسب دور می کند.

۳
در ماجراجویی ها بسیار باهوش، کنجکاو و شجاع هستید. بسیار صادق و شفاف و روشنفکر هستید و با قضاوت های خود مشکل نمی سازید. شما رهبر و راهنما زاده شده اید. دیگران به حس درست و غلط شما احترام می گذارند و برای ایده های آموزشی شما ارزش قائل هستند.

۴
ویژگی بارز شخصیتی شما انرژی بی نهایت شماست. همیشه ایده های زیادی در ذهن دارید. دوست دارید با چالش های جدید مواجه شوید و فرصت تجربیات جدید را از دست نمی دهید. عاشق زندگی کردن هستید و دوست دارید به بهترین نحو ممکن زندگی کنید به همین دلیل اهداف بزرگی در زندگی دارید.

۵
دوست دارید به دیگران در مشکلات کمک کنید و نیازهای آن ها را برطرف کنید به همین دلیل تبدیل به یک قهرمان شده اید. چه کسی بهتر از شما می تواند دنیا را نجات دهد؟ شما در زندگی دیگران نور و الهام هستید. انسان باهوشی هستید اما همیشه افکارتان را با دیگران در میان نمی گذارید.

۶
کسانی که این خورشید را انتخاب می کنند انسان های شادی هستند که از تمام لحظات زندگی لذت می برند. از هر مانعی در زندگی چیزهای جدیدی یاد می گیرید. از انتقادهای سازنده هراسی ندارید و صمیمیت خود را با دیگران حفظ می کنید. دیگران شما را انسان قابل اعتمادی می شناسند که مهارت های مدیریت زیادی دارد.

۷
اهداف زیادی دارید و در جهت رسیدن به آن ها تلاش می کنید. اگر می خواهید اهداف و رویاها به واقعیت بپیوندند باید ببینید کدام یک از آن ها ضروری تر هستند. دیگران شما را فردی با پشتکار و پر انرژی می شناسند که تاثیر مثبت روی دیگران دارد.

۸
انسان صبوری هستید. کینه نمی کنید و زودرنج نیستید. از آن دسته افرادی هستید که با فکر کار می کنید تا اشتباه نکنید. درست است که عشق و محبت برای شما مهم است اما عقل را در درجه اول قرار می دهید.
مجله هنرى ژوان

برچسب ها: ,

دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید