March 7, 2017 at 03:42PM

March 7, 2017 at 03:42PM

نویسنده:Zhuanتاریخ:۱۷ اسفند ۱۳۹۵دیدگاه:بدون نظربازدید:663

@zhuanchannel
خیلی از مردم روز خود را با روحیه بد و یا در بهترین حالت با یک روحیه خسته کننده آغاز میکنند . اکثر اوقات آنها حتی دلیل این امر را نیز نمیدانند . میتوان گفت شاید دلیلش این باشد که مردم معمولا به چیزهایی که بهم ریخته است فکر میکنند و نه چیزهایی که میتوانند از روز خود بسازند . به محض اینکه چشمهایشان را باز میکنند شروع میکنند به فکر کردن مشکلات ، تجسم بی نظمی های روز قبل و آماده شدن برای یک روز خسته کننده پیش رو .

چطور حالمونو خوب کنیم

اگر مردم میفهمیدند که راه های زیادی وجود دارند که به آنها کمک میکنند که باانگیزه بمانند ، از روز خود لذت میبردند . فقط باید بتوانند بر چیزهایی تمرکز کنند که احوالشان را بهتر میکند .

فرض کنید در حال رانندگی کردن در میان یک منظره بسیار زیبا هستید که با دیدن این منتظره احساساتی شده اید ، نگذارید این حس از شما عبور کند ، آن را نزد خود نگه دارید ، مزه اش کنید و اجازه دهید قلب و روحتان با آن اوج بگیرد .
اگر شاهد عملی از روی مهربانی هستید که لبخند را بر صورتتان مینشاند ، این حس را به خاطر داشته باشید و سعی کنید در ۲۴ ساعت آینده خودتان نیز با فرد دیگری مهربان باشید .

اگر فردی خطاب به شما گفت " روز خوبی داشته باشید " ، به سادگی از آن نگذرید و پاسخ دهید " بله ! مطمئنا روز خوبی خواهم داشت ، ممنون ، شما هم روز خوبی داشته باشید "

همیشه زمان هایی وجود دارد که بی نظمی و انرژی منفی شما را محاصره میکنند اما شما نباید اجازه بدهید که به درونتان نفوذ کنند .
ممکن است این کار در ابتدا راحت نباشد اما هنگامی که خود را با استفاده از نگرش شکرگزار بودن و لذت بردن از اتفاقات خوش زندگی برای روزی که پیش رو دارید آماده میکنید ، متوجه خواهید شد که نیروهای استرس زای خارجی مزاحم شما نخواهند شد .
در نهایت کاری که انجام میدهید در واقع ایجاد توانایی برای جهش است و این امر مهمترین مهارت زندگی میباشد .

در مجموع اینگونه نتیجه میشود : پیش آمدها منتظر شما هستند و نیروهای منفی خارجی میتوانند روزتان را خراب کنند ، پس کنترل آنها را به دست بگیرید ، بی اهمیت به این که شما در سربالایی یا سراشیبی زندگی هستید . به یاد بیاورید که احساس خوب ، شادی واقعی و لذت بردن از زندگی بزرگترین اولویت ها هستند ، این موضوع کلید باانگیزه بودن است .
#ترجمه #خود_ساخته
#روانشناسی
مجله هنرى ژوان

برچسب ها: ,

دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید