May 30, 2018 at 11:56AM

May 30, 2018 at 11:56AM

نویسنده:Zhuanتاریخ:۹ خرداد ۱۳۹۷دیدگاه:بدون نظربازدید:377

@zhuanchannel
حمایت محمود دولت‌آبادی و علی نصیریان ،جمشید مشایخی، فرهاد آییش از افطاری آقای روحانی

محمود دولت‌آبادی نویسنده پیشکسوت کشورمان معتقد است که باید به رأی خود احترام بگذارد، او در یادداشتی نوشت:

«برخی از هنرمندان اعلام کرده‌اند که در میهمانی افطار رییس‌جمهور شرکت نخواهند کرد. من عملکرد هیچ شخصیتی را تعیین نمی‌کنم و معمولا هم در هیچ گروه و دسته‌ای نبوده و نیستم. من به حسن روحانی رای داده‌ام و به همین رای که دادم، احترام می‌گذارم. بنابراین من دعوت ایشان را برای افطار پاسخ خواهم داد. دیگران هم هر کاری می‌خواهند انجام دهند به خودشان مربوط است چرا که معتقدم هر شخصیتی یک دید مختص به خود دارد.

به نظر من حسن روحانی تا آنجا که توانسته برای پیشبرد اهداف و برنامه‌هایش کوشش کرده است. شاید در رسیدن به برخی از این هدف‌ها موفق نشده باشد که البته موفق هم نبوده اما من ضمن آنکه با بستانکاری‌های خودم از این سیستم باقی می‌مانم در عین حال به رای خود نیز احترام می‌گذارم و در این مهمانی حضور خواهم یافت و امیدوارم که شرایط بهتر شود.»

علی نصیریان نیز معتقد است هنرمند نباید مردم را ناامید کند. او نوشت :

«من حتما در ضيافت افطار رييس‌جمهور شركت مي‌كنم، البته ابتدا چنين قصدي نداشتم اما بعد از گفت‌وگو با دوستان تصميم گرفتم حضور داشته باشم. در ارتباط با فضايي كه به وجود آمده بايد بگويم ما به عنوان هنرمند هرگز اجازه نداريم در جامعه و بين مردم يأس و نااميدي ايجاد كنيم. بنابراين در اين ضيافت حضور خواهم داشت و احتمالا آنجا از تريبون با مسوولان و مدعوين صحبت مي‌كنم.»

فرهاد آئیش نیز بیان کرده که حمله به روحانی عادلانه نیست.
او ادامه داد: « عقيده دارم آقاي رييس‌جمهور دچار بد شانسي عجيبي شدند. بسياري در حق آقاي روحاني نامردي كردند و اين رفتار با رييس‌جمهور درست نيست. نبايد اتفاقاتي كه در گذشته افتاده است را فراموش كنيم.»

او ادامه داد: «به شخصه اعتقاد دارم كه شرايط اقتصادي و معيشتي مردم خوب نيست. اما آيا ما نبايد اين شرايط را درك كنيم و متوجه باشيم كه مي‌توانست اتفاقاتي بدتر از اين هم رخ دهد.

حسن روحاني تغيير نكرده است. بحث فشارها را بايد با درايت در نظر گرفت.
قبول دارم كه آقاي روحاني بايد كارهايي را انجام مي‌دادند كه در انجام آنها كوتاهي كردند. اما سوال اينجا شكل مي‌گيرد كه آيا شرايط انجام آن موضوع مورد نظر مهيا بوده است يا خير؟
در مجموع برخوردها را سنجيده نمي‌بينم. اگر آرامش كشور براي‌مان مهم است كمي سنجيده‌تر عمل كنيم.»
مجله هنرى ژوان

برچسب ها: ,

دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید