May 8, 2018 at 12:55PM

May 8, 2018 at 12:55PM

نویسنده:Zhuanتاریخ:۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷دیدگاه:بدون نظربازدید:598

@zhuanchannel

جواب تست بالا
یکی از افرادی که فکر می کنید موفق تر است را انتخاب کنید تا به جنبه هایی از شخصیت تان پی ببرید که تا کنون از آن ها آگاه نبودید.
ترجمه:مریم اسدی

۱
اگر فکر می کنید تصویر شماره ۱ موفق تر است فرد با اعتماد به نفسی هستید که بدون هیچ تردیدی وارد چالش های جدید می شود. شما با خوش بینی، اشتیاق و اعتماد به نفس وارد این چالش ها می شوید. سخت تلاش می کنید تا از خودتان آدم با اعتبار و با لیاقتی بسازید و به کسی اجازه نمی دهید بهتر از شما باشد.

۲
قلب شما به عقلتان حکمرانی می کند. بیشتر ترجیح می دهید مسیری را که دلتان می گوید بروید نه مسیری که عقلتان می گوید. بیشتر اوقات مسیر درستی را می روید و منطق را به مبارزه می طلبید. شما انسان هوشیاری هستید و به سختی می توان شما را فریب داد.

۳
شما بسیار عقلانی هستید و دوست دارید ریزترین جزئیات هر چیزی را قبل از امتحان کردن ارزیابی کنید. به همین دلیل تصمیم گیری های شما بسیار طول می کشد. اما تصمیمی که می گیرید همیشه درست است.

۴
شما آدم زیاد بلند پروازی نیستید اما به توانایی ها و چیزهایی که می توانید به دست بیاورید واقف هستید. برای رسیدن به اهدافتان سخت تلاش می کنید. می دانید که قرار نیست با هیچکس به جز خودتان رقابت کنید بنابراین هر روز تلاش می کنید پیشرفت کنید. مخالف پذیرفتن چالش های جدید نیستید اما دوست ندارید از منطقه امنی که برای خود ساخته اید بیرون بیایید.
مجله هنرى ژوان

برچسب ها: ,

دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید