October 26, 2018 at 01:05PM

October 26, 2018 at 01:05PM

نویسنده:Zhuanتاریخ:۴ آبان ۱۳۹۷دیدگاه:بدون نظربازدید:367

@zhuanchannel
چگونه انرژی منفی را از خانه دور کنیم و فضا را پاک سازی کنیم؟
مترجم:مریم اسدی

_ورودی خانه را تمیز کنید
انرژی هم درست مثل خود ما وارد یک مکان می شود و یا از آن خارج می شود. پس اولین قدمی که در جهت از بین بردن انرژی منفی انجام می دهید تمیز کردن ورودی خانه است.

_هدف تان را تعیین کنید
چهارزانو روی زمین بنشینید و ۱۰ نفس عمیق بکشید. همراه با نفس عمیق افکار و نیات مثبت را به ذهن بیاورید و افکار منفی را بیرون بریزید.

_اهداف مثبت تان را روشن کنید
یک وسیله آتش زا پیدا کنید مثل شمع. سپس آن را روشن کنید و به سمت چهار جهت خانه (شمال، جنوب، شرق و غرب) بگیرید و حرکت دهید و با صدای بلند بگویید: من به شمال به جنوب به شرق و به غرب ارتعاشات و افکار مثبتم را می فرستم.

+انرژی مثبت را به ورودی خانه بیاورید
شمع را با حرکات دایره ای هم بیرون و هم داخل قسمت ورودی خانه تکان دهید و این مانترا را تکرار کنید: من اینجا هستم. من انرژی مثبت را به خانه ام دعوت میکنم.

_اتاق خواب
شمع را به اتاق خواب ببرید و در گوشه های اتاق و قسمت هایی که می دانید انرژی منفی یک شخص دیگر در آن جا وجود دارد حرکت دهید.

+مانتراهای جدید بسازید
برای فضایی که به تازگی تمیز کرده اید مانترای جدید بسازید. به عنوان مثال بگویید: از کائنات سپاسگزارم برای این که مرا هدایت کردی تا بتوانم انرژی مثبتی که می خواستم را به خانه ام بیاورم.

_پایان تمرین
تمرین انرژی مثبت را باید در قسمت مرکزی خانه به پایان برسانید. بنشینید چشم ها را ببندید و به چشم سوم تمرکز کنید. و ۳ بار مانترای Sat Nam یعنی “من حقیقت هستم ” یا “حقیقت خداوند در درون من است” را تکرار کنید. همه ما قدرت این را داریم که برای خود اهداف تعیین کنیم اما زمانی می توانیم به این اهداف برسیم که آن ها را باور داشته باشیم.
مجله هنرى ژوان

برچسب ها: ,

دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید