September 13, 2017 at 11:21PM

September 13, 2017 at 11:21PM

نویسنده:Zhuanتاریخ:۲۲ شهریور ۱۳۹۶دیدگاه:بدون نظربازدید:736

@zhuanchannel
انرژی و تیپ شخصیتی شما بر اساس عناصر چهارگانه

علامت آتش : فروردين ، مرداد ، آذر
علامت هوا : خرداد ، مهر ، بهمن
علامت خاك : ارديبهشت ، شهريور ، دی
علامت آب : تير ، آبان ، اسفند

عنصر آب

اشخاصی که در میان عناصر پنجگانه دارای عنصر آب هستند به دلیل دانش زیادی که سالهاست کسب کرده اید بار زیادی را به دوش می کشید. شما مانند آب در جستجوی این هستید که جریان ملایمی باشید که از دل کوه بیرون می آید و بهترین شاهکارهای دنیا را با تلاش کمی می سازد زیرا شما تمام گام های لازم برای رسیدن به موفقیت را به خود و دیگران نشان می دهید.

اطرافیان تان برای شما بسیار مهم هستند و به دیگران توصیه هایی درباره این که چه چیزی برایشان خوب است می دهید. شما تمام تلاشتان را می کنید تا زندگی متعادلی داشته باشید.

عنصر خاک

کسانی که دارای عنصر خاک هستند به دنبال ایجاد آرامش در دنیای اطرافشان هستند. و این باعث شده است که تبدیل به یک حلال مشکلات شوید. شما بسیار قابل اعتماد و استوار هستید و نیاز بی وقفه شما برای وحدت و پیوستگی از شما بهترین رهبر دنیا را ساخته است. در رابطه با مسائل عاطفی هیچ کس به اندازه شما بصیرت ندارد. شما از مشکلات دیگران به راحتی رد نمی شوید چون اطرافیان برایتان مهم هستند.

عنصر آتش

عنصر آتش تحت کنترل چیزهایی است که نسبت به آن ها شور و اشتیاق دارد. هیچ چیزی نمی تواند سر راه شما قرار بگیرد وقتی چیزی را می خواهید به هر طریقی که شده به آن دست می یابید. گاهی اوقات شخصیت متزلزلی پیدا می کنید اما با این وجود از شکست ها درس می گیرید.

شخصیت شما مسری است و این زمانی که با گروه بیرون می روید مشخص می شود. همه را دور هم جمع می کنید و آن ها را تشویق می کنید برای باورهایشان بجنگند.

عنصر هوا
کسانی که دارای عنصر هوا هستند به دنبال ماجراجویی هستند و هیچوقت از سیر کردن دنیا و کشف واقعیات مرموز متوقف نمی شوند. آن ها روحیه رقابتی دارند و سریع تر از دیگران به اهدافشان می رسند.
عنصر هوا همیشه از سفر لذت می برد.
این مسافران شجاع می دانند زمانی که مصیبت روی خودش را به زندگی نشان می دهد چه واکنشی داشته باشند و حتی کوچک ترین چیز هم نمی تواند آن ها را متوقف کند. آن ها فقط به جلو پیش می روند و بدون توجه به گذشته سعی می کنند خاطرات خوبی برای آینده بسازند.
مجله هنرى ژوان

برچسب ها: ,

دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید