September 25, 2017 at 03:04PM

September 25, 2017 at 03:04PM

نویسنده:Zhuanتاریخ:۳ مهر ۱۳۹۶دیدگاه:بدون نظربازدید:462

@zhuanchannel
سازگاری مهرماهی ها با ماه های دیگر سال

مهر + فروردین
میزان و حمل مثل دیگر نشانه های متضاد یکی از جفت های زودیاک هستند زیرا این دو، خانه هفتم (خانه رابطه) همدیگر هستند.
وقتی متولد مهر و فروردین عاشق هم می شوند هیچ چیزی نمی تواند آن ها را از هم جدا کند. و تفاوت ها دیگر هیچ اهمیتی ندارند.

مهر + اردیبهشت
مهرماهی ها مراقب باشید چون برج ثور (اردیبهشت) اینجاست تا ترس های درونی شما را بیدار کرده و همه را بیرون بریزد. این رابطه درسی است که هر دو فراموش نخواهند کرد به خصوص اگر تصمیم گرفته باشند که درک و محبت در رابطه به اندازه کافی داشته باشند.

مهر + خرداد
میزان و جوزا همیشه جفت خوبی برای هم نیستند. به دلیل نداشتن مرزهای خصوصی، میزان به جوزا اجازه رهبری می دهد تا زمانی که تمام انرژی او تمام شود. متولد مهر نیاز دارد که به متولد خرداد احترام بگذارد تا برای او هم معلم، هم عشق و هم دوست باشد. متولدین خرداد باید مراقب محبوب مهر ماهی خود باشند به محدودیت ها و سخت گیری های او احترام بگذارند.

مهر + تیر
بزرگ ترین محدودیت ها در رابطه بین این دو در انتظاراتی است که از هم دارند. تیر ماهی ها کسی را می خواهند که مسئولیت پذیر باشد تا در صورت نیاز دست او را بگیرد و طبیعت عاطفی شان را تکمیل کند. مهر ماهی ها کسی را می خواهند که قوی و پر از انگیزه و انرژی باشد. این دو اگر انتظاراتشان برآورده نشود در ابتدای رابطه همدیگر را ناامید می کنند .

مهر + مرداد
این دو خیلی چیزها برای یاد گرفتن از همدیگر دارند و مهم ترین هدف آن ها در رابطه احترام و مسئولیت پذیری با قدرت یکسان است. حتی اگر رابطه چندان رضایت بخشی نداشته باشند اما همیشه در جمع دیگران رابطه ای لذت بخش و بی نقص نشان داده می دهند.

مهر + شهریور
مهر و شهریور می توانند یک رابطه عقلانی رضایت بخش تشکیل دهند زیرا همیشه به احساسات همدیگر احترام می گذارند. شهریور برای خشنودی مهر مسئولیت ها و تصمیماتی که مهر باید بگیرد را قبول می کند و این باعث ایجاد حس خودبرتر بینی مهر و بی احترامی به شهریور می شود. اگر این مشکل حل نشود رابطه آن ها به دلیل عدم احترام ممکن است به آخر برسد.

مهر + مهر
نشان میزان نشان رابطه است و این دو چیزهای دیگری در رابطه به هم یاد می دهند. وقتی دو مهرماهی وارد رابطه می شوند برای آن ها پیدا کردن هدف رابطه کمی سخت است. زیرا هر دو تکلیف و هدفی را دنبال می کنند که با مردم دیگر در ارتباط است.
اگر در رابطه بتوانند ارزش های مشترکشان را با هم بپیوندند جفت خوشبختی می شوند.

مهر + آبان
رابطه مهر و آبان زیاد راحت و بی دردسر نیست چون باعث می شود هر دو با جنبه تاریک و سیاه همدیگر مواجه شوند. و همین منجر به ایجاد احساس شدیدی در آن ها می شود که برای دیگران قابل درک نیست. تنها راه برای داشتن یک رابطه پایدار و رضایت بخش این است که هر کدام زندگی خصوصی و مستقل خودشان را داشته باشند در غیر اینصورت گرفتار انتظارات منفی و وسواس فکری می شوند.

مهر + آذر
رابطه مهر و آذر رابطه مفیدی است که به هر دو طرف اجازه می دهد دنیای احساسی درونشان را رشد داده زندگی شان را بدون تاثیرات منفی بسازند. البته یک درگیری کوچک نیز بین آن ها وجود دارد. هر دو برای برتر بودن و به دست آوردن وضعیت حاکم با هم مقابله می کنند و این مشکل تنها زمانی رفع می شود که غرور و رقابت های بچه گانه را کنار بگذارند.

مهر + دی
رابطه مهر و دی رابطه سختی است. البته به این معنا نیست که نمی توانند از با هم بودن لذت ببرند و رابطه بادوامی داشته باشند. اما یک رابطه معمولی مثل رابطه های دیگر هم نیست. بزرگ ترین چالش آن ها احترام نگذاشتن به ارزش های عاطفی یکدیگر است. اگر این دو راهی برای درک همدیگر پیدا کنند همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

مهر + بهمن
میزان و دلو به دلیل داشتن عنصر مشترک (هوا) درک متقابلی نسبت به یکدیگر دارند. اما با این وجود باز هم سخت می توانند خودشان را با شخصیت همدیگر وفق داده و به هم احترام بگذارند. بهترین درمان هر مشکلی در رابطه آن ها زمان است. اما به دلیل بی برنامه بودن دلو آنقدر صبر نمی کنند که مشکل رفع شود.

مهر + اسفند
یک اسفند ماهی نمی تواند رابطه آرامش بخشی که مهر به آن نیاز دارد بسازد. هر دو می توانند با از خود گذشتگی از رضایت طرف مقابل لذت ببرند و هر اتفاقی که بیفتد رابطه خوبی داشته باشند. اگر بی احترامی و توقعات غیرعادی را کنار بگذارند عشق واقعی را تجربه خواهند کرد.

ترجمه:مریم اسدی
مجله هنرى ژوان

برچسب ها: ,

دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید