February 14, 2017 at 05:37PM

@zhuanchannel
به عنوان یک انرژی شناس که بیشتر عمرم را صرف شناخت انرژی مردم کرده ام، بر این عقیده هستم که رنگ ها یکی از قوی ترین زبان های دنیا هستند.
به مرور زمان در رنگ هایی که میدیدم الگویی پیدا کردم.
من بر این باورم که مردم می توانند در زندگی روزمره خود از انرژی رنگ ها استفاده کنند.بعد از آزمایش قدرت هر رنگ روی خودم و مراجعینم، چند راه ساده برای استفاده از طیف های رنگ جهت تقویت افکار و احساسات مثبت کشف کردم.

استفاده از زیور آلات طلایی برای اشتیاق و هدف

طلایی رنگ استقلال و اندیشه است. اگر در کار خود سست شده اید یا فکر می کنید برای پیگیری مسیر و ایده های خود به وضوح بیشتری نیاز دارید، طلایی عالی است.

چگونه از آن استفاده کنیم: از زیور آلات طلایی استفاده کنید تا به خود استقلال را یاد آوری کنید. استفاده از طلا تاثیر گذار ترین بخش وجودتان را مطیع می کند و آن بهم ریختگی که اجازه نمی دهد تمرکز کنید را رها می کند تا برود.
هر زمان که به تقویت احتیاج داشتید، برای چند لحظه طلا را لمس کنید و چشمان خود را ببندید، خود را تصور کنید که با انرژی اش روشن می شوید.

برای ایجاد ارتباط ،خود را با قرمز یاقوتی احاطه کنید

قرمز یاقوتی رنگ احساسات سالم است.
مردم معمولا قرمز را شریک اشتیاق یا خشم می کنند، اما قرمز به سادگی تمام احساساتمان را همانطور که به زندگی مان مربوط هستند برجسته می کند.
اگر به دنبال ارتباط و صمیمیت هستید در حالی که در رابطه تان دچار مشکل شده اید و حس می کنید عشقتان رو به رکود است، قرمز یاقوتی راهی برای رهایی از این مشکل است.

چگونه از آن استفاده کنیم: قرار دادن رز های قرمزدر خانه را امتحان کنید تا این رنگ قدرتمند بیشتر جلوی چشم باشد. همچنین می توانید هر زمان که نیاز به انرژی احساسی سالم داشتید چشمان خود را ببندید و قرمز را تصور کنید. قرمز به فعال کردن و بیان چگونگی احساساتمان به صورت یکپارچه و جذاب کمک می کند.

استفاده از سبز نعنایی برای تقویت انرژی جوان کنندگی

سبز نعنایی رنگ تغییر، شروعی مجدد و سلامت فیزیکی است.
اگر از نظر فیزیکی احساس سستی می کنید، برای تقویت اضافی انرژی به دنبال رنگ سبز نعنایی باشید.

چگونه از آن استفاده کنیم: سبز نعنایی برای استفاده در طراحی داخلی خانه رنگی بسیار عالی است.
یک پتو با رنگ سبز نعنایی یا یک بالش شات قوی از انرژی این رنگ با طراوت را وارد فضا می کند.
رنگ سبز نعنایی را در آشپزخانه خود امتحان کنید تا به ناخود آگاه خود یاد آوری کنید که در حال کار کردن روی آینده ای سالم و دوست داشتنی هستید.
#روانشناسی #رنگها
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 12 =