February 20, 2017 at 12:30PM

@zhuanchannel
گل سرخ، لاله، گل آفتابگردان و غیره… گل مورد علاقه تان ممکن است چیزهای مهمی درباره شخصیت شما بگوید.
در این مقاله ی تحقیقاتی می توانید بفهمید گل مورد علاقه تان چه چیزی درباره تان می گوید.

علاقه مندان گل ارکیده زندگی لوکس را دوست دارند

این شکوفه های عجیب و غریب مترادف بهترین بهترین ها هستند. این زیبایی معمولا با بهایی همراه است از آنجایی که کاملا حساس هستند اگر یکی از عناصر محیطی که می خواهند کم باشد به اندازه کافی رشد نمی کنند و تمام زیبایی شان را نشان نمی دهند. افرادی هم که چنین گل هایی را دوست دارند می خواهند همه چیز در اطرافشان لوکس و کامل باشد.

علاقه مندان گل لاله راحت خوشحال می شوند

گل لاله در سردترین و آفتابی ترین روزها رشد می کند. شرایط هرگونه که باشد خود را با آن هماهنگ می کند و رشدش در مسیر یافتن نور خورشید است. علاقه مندان به گل لاله معمولا افرادی بسیار مثبت اندیش هستند و دوستان فراوانی دارند. بدست آوردن شادی برای آنها مثل آب خوردن است.

علاقه مندان به گل آفتابگردان خوشبین هستند
علاقه مندان به گل آفتابگردان بسیار گرم و خوش بین هستند طوری که آن را به دیگران نیز انتقال می دهند. از افرادی هستید که نیمه پر لیوان را می بینند و همیشه تمرکز خود را روی نقطه درخشان هر چیز می گذارید. هیچ چیز نمی تواند باعث شود احساس ناراحتی کنید، اگر رشد محدودیت نداشت دوست داشتید تا بی نهایت پیش بروید.

دوست داران گل ادریس در کار گروهی خوب هستند
گل ادریس تطبیق پذیری فوق العاده ای دارد و همیشه دیگر شکوفه ها را با حضور خود زیباتر می کنند. این گل به دیگر گل های شکننده قدرت و حمایت خود را می دهد.
گل ادریس را می توانید تا مدت ها به حال خود رها کنید، گل هایی به نظر قوی می رسند با این حال به همان اندازه که دیگر گل ها به آنها تکیه دارند این گل ها نیز به شما متکی هستند.
علاقه مندان به گل ادریس معمولا از کار گروهی لذت می برند و هم گروهی های خود را حمایت می کنند.

علاقه مندان به گل سرخ ، پیچیده و مقداری تیغ دار هستند

فرقی ندارد قرمز، سفید یا دیگر رنگ های این گل را دوست داشته باشید، گل سرخ به زمان خاصی وابسته نیست و بسیار رومانتیک است. اما اشتباه نکنید با وجود جذابیت ظاهری گل سرخ سیستم دفاعی بسیار قوی دارد. این گل خود را با گلبرگ های تیغ دار و خار هایی که روی ساقه دارد محافظت می کند. اگر بخواهید گل سرخ را خیلی سفت بگیرید به سادگی زخمی تان می کند پس باید با لطافت و مراقبت رفتار کنید. علاقه مندان به این گل نیز ممکن است به همین شکل باشند پس مواظب باشید!

علاقه مندان به گل صد تومانی در لحظه زندگی می کنند

زیبا، لوکس، شیرین و یکی از بهترین گل های تزئینی.
این گل به مراقبت زیادی نیاز دارد و فقط در مدت زمانی کوتاه شکوفه می کند. کسانی که به این گل علاقه مند هستند معمولا در لحظه زندگی می کنند و می خواهند بیشترین لذت را از زندگی ببرند می شود گفت آنها درک کرده اند که زندگی کوتاه است.

علاقه مندان به گل یاسمن زیاد به خود می رسند
از کسانی هسید که نمی توانید بدون زدن عطر مخصوص خود خانه را ترک کنید؟ اگر این چنین است احتمالا گل مورد علاقه تان یاسمن باید باشد چون از دیگر گل ها بویی به یاد ماندنی تر دارد. با اینکه بوی این گل می تواند به سادگی جذبتان کند اما بهتر است از دور از آنها لذت برد چون به سادگی دچار آسیب می شوند.

علاقه مندان به زنبق خلاق هستند
اگر گل مورد علاقه تان زنبق است پس به احتمال زیاد دوستدار هنر و خلاق هستید. دوست دارید شخص دیگری به شما فکر کند و پنهانی تلاش می کنید دیگران را تحت تاثیر خود قرار دهید. زنبق در طول تاریخ مایه الهام کارهای هنری بسیاری شده است و به عنوان اشرافیت شناخته می شده است.

علاقه مندان به سوسن سفید الهام بخش دیگرانند
سوسن سفید گلی نمایشی با شکوفه های فراوان است که بیشتر مواقع ممکن است اشتباه گرفته شود و یا ارزش واقعیش در نظر نیاید.
سوسن سفید برای رسیدن به آفتاب قد می کشد و بلند است شاید به امید اینکه انرژی و قدرتش را با دیگران به اشتراک بگذارد. اگر به این گل علاقه دارید پس به احتمال زیاد می دانید چگونه به دیگران کمک کنید و همیشه سرتان را بالا می گیرید.

علاقمندان به گل مریم احساساتی و با وفا هستند.
مریم گلی زیبا و خوش عطر است.
اگر به این گل علاقمندین احساساتی، بشاش و خوش اخلاق هستید، اما اگر بخواهید می‌توانید همزمان روی دیگر سکه را نیز نشان دهید.
خانه را تنها پناهگاه مطمئن زندگی می‌دانید.
کمال طلب و تا حدی رویایی هستید که در برخی موارد این رگه های شخصیتی به کمک شما می‌آیند.
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − شش =