February 28, 2017 at 04:48PM

@zhuanchannel
۱- ناخن های بلند و مستطیلی
اگر این مدل ناخن را دارید پس خیلی خوش شانس هستید. افرادی که ناخن های بلند و مستطیلی دارند، کاملا اجتماعی بوده و می تواند با دیگران روابط خوبی را برقرار کنند. به این موارد تیزهوشی را نیز اضافه کنید.
شما می توانید خواسته های دیگران را نیز پیش بینی کنید. علاوه بر این، شما همیشه تلاش می کنید که مسائل را از ابعاد گوناگون بررسی کنید. اگر هم بحث سفر پیش بیاید، شما همیشه همه موارد را از قبل برنامه ریزی می کنید.

۲- ناخن های پهن و عریض
از نظر شخصیتی کاملا منطقی هستید و همه چیز را ارزیابی می کنید. نسنجیده حرفی نمی زند و راهنمایی های شما برای دیگران ارزشمند است، به همین دلیل دیگران با دقت به حرف های شما گوشی می دهند. شما همچنین قادرید به راحتی شخصیت دیگران را درک کنید و در خیلی از موارد به غریزه تان اعتماد می کنید.
ساختن چیزهای جدید از مهم ترین ویژگی های شما است. شما برای مشاهده آثار خیلی از کارها منتظر می مانید. در ضمن نباید میزان علاقه شما به آرامش و مفید بودن را نادیده گرفت.

۳- ناخن های کوتاه و گرد
احتمال آتشی مزاج بودن شما خیلی زیاد است، اما فراموش نکنید که ابتکار و خلاقیت در وجود شما موج می زند و استعدادهایی دارید که هنوز خودتان نمی دانید!
شما از زندگی خود کاملا راضی هستید و به همین دلیل دیگران از هم نشینی با شما خرسند هستند. نظر شما نسبت به دوستانتان به سادگی تغییر نمی کند و هر کاری از دستتان بربیاید برای عزیزانتان انجام می دهید. بیش از هر چیز باید گفت شما ماجراجو هستید و برای رسیدن به خواسته هایتان نهایت تلاش خود را به کار می گیرید.

۴- ناخن های کوتاه و جویده شده
شما از بس که ناخن های خود را می جوید، اندازه ‎های آن ها نامتناسب شده است. البته نگران نباشید! این مسئله نشان می دهد که شما آدمی بسیار حساس و باهوش هستید.
شما همواره در تلاشید که روابط خود با دوستان قدیمی تان را مستحکم کنید و از ایجاد روابط دوستی جدید هم هرگز جا نمی مانید. از نظر ظاهری نیز شما کاملا آرام به نظر می رسید، اما همیشه طغیانی از احساسات در وجود شما است. شما ترجیح می دهد که همیشه حقیقت را بگویید، حتی اگر تلخ باشد.

۵- ناخن های بزرگ و مستطیلی شکل
شما فردی بسیار ارزشمند بوده و می توانید دیگران را به خوبی مدیریت کنید، زیرا کاملا مسئولیت پذیر هستید. اطرافیان در مورد چیزهای مهم به شما اعتماد می کنند، زیرا اگر کاری به شما محول شود به بهترین شکل آن را انجام می دهید. شما با پشتکار زمان خود را صرف کاری می کنید، چرا که کارهای بزرگ اصلا از شما دور نیست.

۶- ناخن های مثلثی
ترس و استرس توان غلبه کردن بر شما را ندارد، زیرا شما همیشه مصمم هستید که خواسته های اطرافیان را برآورده کنید. اگر کاری به شما محول شود، با انرژی تمام وقت خود را صرف آن می کنید. از نظر شغلی هم شما کاملا سخت کوش و آینده نگر هستید و نتیجه آن را همیشه در زندگی دیده اید.

۷ و 8– ناخن های بیضی ویا بلند
بیضی بودن ناخن هایتان نشان از خلاقیت شما دارد. البته شانس هم همیشه با شما یار است. از جمله ویژگی های شما این است که همواره زیبایی را ستایش می کنید. دومین ویژگی شما آرام بودنتان است. برخی فکر می کنید که شما بیش از حد کار می کنید، اما آن ها نمی دانند که از کارتان لذت می برید.
شخصیت شما به نحوی است که از اتفاقات معمولی پرهیز می کنید و همیشه به دنبال راه حل هایی خاص و خلاقانه هستید.
#شخصیت_شناسی
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 5 =