July 16, 2017 at 07:32PM

@zhuanchannel

مردانی با ویژگی های زیر بیشتر از بقیه مستعد خیانت کردن هستند

شاید لازم نباشد یادآوری کنیم که داشتن این نشانه ها لزوما به مفهوم داشتن رفتارهای غیراخلاقی نیست. اما بر اساس تحقیقات صورت گرفته در سال های اخیر، مردانی که چنین ویژگی های داشته اند، بیشتر از بقیه به شرکای عاطفی خود خیانت کرده اند.

_مردان قد بلند

بر اساس تحقیقات صورت پذیرفته توسط «ایلیسیت اینکانتر» در سال ۲۰۱۴ میلادی، مشخص شده مردان قد بلند بیشتر به سمت خیانت کردن کشش دارند.
مردانی که بالای ۱ متر و ۷۸ سانتی متر قد دارند، دو برابر بیشتر از مردانی با قدهای کوتاه تر در روابط عاطفی خود دغلکاری می کنند.

دلیلش نیز این است که اعتماد به نفس بیشتری دارند و به خوبی می دانند که بیشتر زنان به سمت مردان بلند قد جذب می شوند.

_مردانی با سنین ۲۹، ۳۹، ۴۹ و …

طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۵ میلادی توسط آکادمی دانش و علوم طبیعی انجام شد، بیشتر مردم وقتی در آستانه شروع دهه جدیدی از زندگی خود قرار دارند، به دنبال مفاهیم جدیدی در زندگی هستند.

_مردانی که ورزش های گروهی انجام می دهند
تحقیقات اخیر بیان داشته، مردانی که در تیم های ورزشیِ گروهی مشغول فعالیت هستند از این مساله برای پوشش رفتارهای غیراخلاقی خود بهره می گیرند. بر اساس این مطالعه، گفته شده بیشتر بازیکن های راگبی، بدترین شرکای عاطفی برای زنان به شمار می روند.

_مردانی که در حوزه اقتصادی مشغول فعالیت هستند

مردانی که در صنعت بانکداری کار می کنند، یا کارگزاران بورس و دلالان معاملات بازرگانی، عموما انسان های غیر قابل اعتمادی به شمار می روند.
این ادعا بر اساس رای گیری صورت گرفته از بیش از ۵ هزار زن در وب سایت «ویکتوریا میلان» مطرح شده است. تقریبا همه این زنان تجربه خیانت از چنین مردانی را داشته اند.
البته این نتیجه گیری صرفا بر اساس ادعای زنان انجام پذیرفته، اما به عنوان یک هشدار می توان آن را در گوشه ذهن نگه داشت.

_مردانی که روی بدن خود تتو دارند
مردانی که تتو دارند نیز چندان قابل اعتماد به نظر نمی رسند. بر اساس یک تحقیق روی ۳ میلیون مرد در ۱۵ کشور مختلف جهان مشخص شده که این مردان بیشتر از بقیه می توانند گمراه شده و خیانت کنند.
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =