October 6, 2017 at 06:35PM

@zhuanchannel
چیزهایی که دیگر در سال ۲۰۱۸ مد نیستند!

_تیشرت های احمقانه با نوشته های رویشان!

_هر چیزی که به کارداشیان ها مربوط باشد!

لوئی ورداد، طراحی است که به سلبریتی های تاپ هالیوود از جمله کیت بلانشت، مدونا، میلا یوویچ و ایوا لونگوریا لباس می پوشاند، ولی تابحال به اعضای خاندان کارداشیان لباس نپوشانده است. وی می گوید که علتش این است که هر ترندی که مربوط به این خانواده است، دیر یا زود و خیلی سریعتر از لغو شدن شوی رئالیتی آنها، از مد می افتد.

_کمربندهای کُرسه مانند!

اگر از این مدل کمربندها خوشتان می آید، بهتر است آنها را فراموش کنید، زیرا مد آنها تا سال 2018 دیگر به تاریخ می پیوندد

_کفش های پاشنه بلند
جوان اولوف، پزشک پا و طراح کفش های لاکچری، می گوید که خانم ها از کفش هایی که پاهایشان را درد می آورند در حال فاصله گرفتن هستند
و کفش هایی را انتخاب می کنند که انگشتان پاهایشان را درد نیاورده و استایل شان را ارتقا می دهند.

وی می گوید: «به نظرم چیزی که در سال 2018 از مد می افتد، درد است!»

وی معتقد است که وقتی صحبت از ترجیح کفش از سوی خانم ها می شود، باید بگوییم ورق در حال برگشتن است: «خانم ها دیگر قبول نمی کنند که درد بکشند تا زیبا و جذاب به نظر برسند.»
زنان قدرتمندتر از قبل شده اند و مدهایی را انتخاب می کنند که برایشان کارایی داشته باشد.

_منگوله ها!
آماندا بروک، اینستاگرامر سبک شخصی و تأثیرگذار مد بر این باور است که منگوله ها و دیگر تزئینات کوچک و کرکدار در سال 2018 کاملاً از مد خواهند افتاد: «قطعاً لیست بلند بالایی از ترندهایی که در سال 2018 دمده محسوب می شوند وجود دارد و در صدر این لیست، چوکرها، وصله های گلدار، لباس هایی با یقه ها و آستین های حلزونی و آبشاری و بخصوص منگوله ها و شرابه ها قرار دارند.»

_زیورآلات بزرگ

لیون ربیبو که سرپرست فروشگاه زیورآلات "پرل سورس" است پیش بینی می کند که اکسسوارهای بدقواره مانند گردنبندهای بزرگ و پرحجم، دستبند های بزرگ و همچنین گوشواره های اورسایز، دیگر کم کم به تاریخ می پیوندند.

ربیبو بر این باور است که در سال 2018 مروارید بیشتر مد شود

_سرهمی مردانه
سال 2017 قطعاً سال سرهمی مردانه بود. ولی ایدن گیل، کارشناس استایل و مد مردانه که در مجلات اسکوایر و جی کیو کار کرده می گوید که نمی داند این مد از کجا آمده است. وی معتقد است که این یک ترند زودگذر است که خوشبختانه خیلی زود از مد می افتد.

_یقه رومی
الی لوین، شخصیت رسانه ای و استایلیست، می گوید که تقریباً مطمئن است سال 2017 آخرین سالی است که یقه رومی مد است. ولی اگر از این مدل یقه خوشتان می آید، نگران نباشید، زیرا این ترند در حال ارتقا است و به انحای دیگری دوباره آن را خواهیم دید.

_همه چیزهای فیک و تقلبی! (البته فقط در آمریکا)
کیف، پوشاک، لوازم آرایشی و همه چیزهایی که فیک هستند، تا سال 2018 از دنیای فشن حذف خواهند شد.
گزارشی از اتحادیه بین المللی مبارزه با تقلب اظهار می دارد که اخیراً محموله هایی به ارزش 1.7 میلیارد دلار در مرزهای آمریکا توقیف و مصادره شده اند.

خرید آیتم های تقلبی فقط شامل سود کردن و گول زدن کسی نمی شود. خریدن این آیتم ها می تواند پیامدهای جدی داشته باشد و جرم کار کشیدن از کودکان و قاچاق انسان را به همراه داشته باشد.

کالای تقلبی دلارهای مالیاتی را از کشور آمریکا خارج می کند و به کسب و کار های قانونی و محلی آسیب می زند. شهروندان واقعی کالای فیک نمی خرند

تیشرت های نوشته دار خود را جمع کنید و همه کفش های دردناک تان را یک جا بگذارید تا شاید در آینده به دردتان بخورند. در نهایت به این جمله خواهیم رسید که «مد هر چند سال یک بار خود را تکرار می کند»
و شاید دوباره و به وقتش همه این لباس های مورد علاقه تان را از ته کمد در آورده و از نو آنها را خواهید پوشید.
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − نه =