October 23, 2017 at 10:44PM

@zhuanchannel

طالع بینی ماهانه (1)

فروردین

در این ماه، به خصوص در اولین روزهای آن، انرژی وافر و اشتیاق زیادی دارید. از آنجا که دوست دارید از لحظه لحظه زندگی خود لذت ببرید و بیشتر زمان خود را در بیرون از خانه بگذرانید، دوستان زیادی پیدا می کنید و حتی اگر مجرید، شعله های عشق در شما روشن می شود.
در اواسط این ماه برای انجام کاری که در ذهن تان است، با مخالفت دیگران روبه رو می شوید اما بهتر است که از عصبانیت بی جا بپرهیزید و زیر بار حرف زور نروید. سعی کنید که راهی که خودتان به آن اعتقاد دارید را در پیش بگیرید. در آینده ای نزدیک اتفاقات خوبی در رابطه عاطفی برایتان می افتد که زندگی تان را دگرگون خواهد کرد. در انتخاب کلماتی که به زبان می آورید نیز محتاط باشید.

بهترین روز: 1، 22، 27
بدترین روز: 11، 24

اردیبهشت
ایده ها و برنامه هایی که در سر داشتید، در این ماه عملی می شوند. حتی اگر با فردی مورد اعتماد شریک شوید و از او کمک بگیرید نیز به نفع تان خواهد بود و سریع تر به موفقیت می رسید. شاید این مسیری که شما در پیش گرفته اید طولانی باشد اما در نهایت شما را خشنود خواهد کرد. در اواسط ماه هم از نظر جسمی در وضعیت بهتری خواهید بود و هم از لحاظ روحی احساس بهتری می کنید. همه ما به یک حامی در زندگی نیاز دارید، این حامی برای شما شریک زندگی تان است، پس محبت های او را تحت هیچ شرایطی از یاد نبرید. در اواخر ماه ممکن است کمی استرس شما بیشتر شود اما نگران نباشید زیرا به سرعت همه چیز به روال عادی خود باز خواهد گشت.

بهترین روز: 5، 12، 17
بدترین روز: 10، 23

خرداد
این ماه برای زندگی اجتماعی شما، ماه فوق العاده ای خواهد بود. بنابراین زمان بیشتری را با دوستان تان بگذرانید و در فعالیت های گروهی آنها شرکت کنید. شاید از برخی کارهای آنها خوش تان نیاید اما پس از این که با آنها همراه شدید، خواهید دید که چقدر به شما خوش خواهد گذشت. مشکلات جدی که تا به حال داشتید، ناگهان برایتان بی اهمیت و مسخره به نظر می رسند و دیگر مانند قبل آزاردهنده نیستند. علاوه بر آن شما هم دامنه صبر و تحمل تان بالا رفته است. پس خوشحال باشید زیرا روزهای آرام در راهند. سعی کنید در این ماه بیشتر به استراحت و خوشگذرانی خود اهمیت دهید. مطمئنا اتفاقات خوش زیادی برایتان خواهد افتاد.

بهترین روز: 8، 18، 24
بدترین روز: 9، 27

تیر
جهان شما در این ماه بزرگ و بزرگ تر می شود. افراد جدیدی را ملاقات می کنید که تفاوت هایشان با شما، هیجان را به زندگی تان می آورد. اگر چه وقت کافی برای دیدن اقوام و برخی از دوستان قدیمی تان ندارید اما این بدان معنی نیست که به یاد آنها نیستید. اگر می خواهید که سوتفاهمی برایتان ایجاد نشود، در این ماه برای آنها هم وقت بگذارید و به دیدارشان بروید. موضوعی شما را آزار می داده که خوشبختانه در اواخر ماه حل شده و شرایط بر وفق مراد شما تغییر خواهد کرد. اگر در رابطه عاطفی تان به مشکلی بر خوردید، صبر کلید موفقیت شما در این ماه است.

بهترین روز: 8، 16، 26
بدترین روز: 9، 19

مرداد
به زودی تغییراتی در زمینه شغلی یا زندگی شخصی تان ایجاد می شود. شاید شما به طور مستقیم در این تغییر دست نداشته اید اما پیشرفت آن را به وضوح مشاهده می کنید. در اواسط ماه شرایط مالی تان دچار دگرگونی خواهد شد و قادر خواهید بود که قرض ها و بدهی های خود را بپردازید. ایده ای در ذهن دارید که برای عملی کردن آن دست دست می کنید، بهتر است که هر چه زودتر اولین قدم ها را برای آن بردارید. نتیجه ای که می گیرید زودتر از انتظارتان خواهد بود. اگر در مورد رابطه عاطفی تان تردید دارید، زمانی را در تنهایی به نکات مثبت و منفی آن فکر کنید. برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد، کافی است که احتمالات دیگر را نیز در نظر بگیرید.

بهترین روز: 8، 12، 24
بدترین روز: 9، 17

شهریور
در این ماه عشق در خانه تان را می زند. شما اخیرا نگرانی هایی داشته اید که به کمک معجزه عشق تمام آنها برطرف خواهد شد. انرژی وافری که به دست می آورید نیز شما را وادار می کند که به سمت اهداف تان با قدرت بیشتری پیش روید. از ایده هایی که در سر دارید برای دیگران هم سخن بگویید و از نظرات و پیشنهادهای آنها بهره گیرید. هیچ چیز بهتر از صحبت کردن رودر رو نیست. بنابراین اگر درخواستی از کسی دارید، بهتر است که به جای پیغام دادن، به دیدارش بروید. ورزش هایی چون یوگا یا مدیتیشن می تواند به آرامش شما کمک کند. پس آن را در برنامه روزانه خود جای دهید. در اواخر ماه تغییری در زندگی تان رخ می دهد که باید به فال نیک بگیرید.

بهترین روز: 3، 14، 28
بدترین روز: 8، 27
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =