December 11, 2017 at 01:59PM

@zhuanchannel
روش های عجیب لاغر کردن در دنیا

_لاغری با جراحی زبان
در این روش لاغری پزشک یک وصله توری به زبان می دوزد. این وصله باعث می شود قورت دادن و خوردن غذا سخت شود و حتی دردناک باشد. این روش لاغری در ونزوئلا بسیار رایج است و در ایالات متحده نیز طرفدار دارد.

_رژیم کرم کدو

در دوره ویکتوریا یعنی بین سال های ۱۸۳۰ تا ۱۹۰۰ استانداردهای زیبایی خاصی رواج داشت.
بیشتر زنان دوره ویکتوریا در زیر پیراهن لباس های تنگی می پوشیدند که به اندازه استاندارد کمر ۴۰ سانتی برسند.
اما وقتی با این روش به نتیجه ای نمی رسیدند از رژیم کرم کدو استفاده می کردند. انگل داخل بدن فرد رشد می کرد و از هر چیزی که میزبان می خورد تغذیه می کرد. آنچه زنان را به این روش جذب می کرد این بود که مجبور نبودند هیچ تغییری در تغذیه خود ایجاد کنند. آن ها بدون هیچ نگرانی هر چیزی که دوست دارند بخورند.

_رژیم سرکه برای لاغر ماندن

مدلها و افراد مشهور زیادی هستند که از روش های لاغری ناسالمی استفاده می کنند.
از جمله کلوئه کارداشیان. یکی از روش های ناسالمی که برای لاغری به کار می برند رژیم سرکه است که اولین بار توسط لرد بایرون معرفی شد و باعث تهوع و اسهال می شد. این رژیم خیلی زود رواج پیدا کرد و بیشتر خانم ها برای لاغری در حالت گرسنگی و تهوع و اسهال به سر می بردند.

مسمومیت با آرسنیک
آرسنیک سم کشنده موش هاست که انسان ها را هم اگر در مقادیر زیاد مصرف کنند می کشد. هنوز دلیل این که چرا مردم فکر می کردند آرسنیک باعث لاغری می شود کاملا مشخص نیست اما آنچه می دانیم این است که آرسنیک سرعت متابولیسم بدن را بالا می برد. مقدار آرسنیکی که در داروها و قرص ها استفاده می شد کم بود اما باز هم برای سلامت انسان ها مضر بود

جویدن و بیرون ریختن غذا
در قرن ۲۰ فردی به نام فلچر یک رژیم کاهش وزن جدید کشف کرد به نام رژیم جویدن. فلچر موفق شد با جویدن غذا و سپس بیرون ریختن تفاله های غذا چندین کیلو وزن کم کند. این روش خیلی زود طرفداران زیادی پیدا کرد و دیگر مردم در مهمانی ها تعداد جویدن های همدیگر را می شمردند. افرادی که از این رژیم استفاده می کردند در عرض چند هفته فقط یکبارغذا دفع می کردند.

ترجمه :مریم اسدی
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − دو =