December 16, 2017 at 07:34PM

@zhuanchannel
جواب تست بالا

اولین حیوانی که در تصویر می بینید شخصیت شما را نشان می دهد

این تست ساده اطلاعات زیادی را در مورد نحوه فکر کردن و هوش شما خواهد گفت. بسته به حیواناتی که ابتدا در این تصویر می بینید شما ممکن است انسان منطقی و متفکر یا انسانی خلاق و شاد با تمایلات هنرمندانه بسیار قوی باشید

ویژگی های شخصیتی:

پرنده: اگر اول از همه پرنده را به وضوح دیدید شما انسانی هستید به گشت و گذار علاقه زیادی داشته و به خوبی حرف زده و منظور خود را بیان می کنید.

خرچنگ: اگر ابتدا خرچنگ را دیدید شما انسانی شاد با حس شوخ طبعی مثال زدنی هستید.

پرنده و خرچنگ: کسانی که این دو حیوان را ابتدا در تصویر می بینند حساس بوده و با احساسات خود رابطه خوب و نزدیکی دارند.

اسب: کسانی که این حیوان را زودتر از بقیه حیوانات می بینند انسان های مستقل و با روح آزادی هستند.

دلفین: کسانی که دلفین را می بینند انسان های خلاق و هنرمندی هستند.

جوجه اردک ها: اگر قبل از همه متوجه جوجه اردک ها شدید، که البته بسیاری از افراد متوجه این دو دستکم در ابتدا نخواهند شد، بدانید که شما انسان ریز بین، با دقت، متمرکز، آرام و ساکتی هستید.

خرس: اگر قبل از همه متوجه خرس درون عکس شدید بدانید که شما رهبر به دنیا آمده اید و شخصیت قوی دارید و همه به شما اهمیت می دهند.

توله سگ: کسانی که قبل از همه توله سگ را می بینند انسان هایی مهربان هستند و همواره از دیگران حمایت و پشتیبانی می کنند.

پرنده و خرچنگ: دیدن این دو حیوان با هم به تمرکز بر روی کنتراست نیاز دارد و اگر شما این دو را به سرعت تشخیص دادید باید بدانید که مغز شما اطلاعات را با سرعتی زیاد پردازش می کند و پیدا کردن ارتباطات و الگوها برای شما کار بسیار ساده ای است.

اسب: تشخیص این حیوان از بقیه سخت تر است ولی اگر این حیوان را به سرعت پیدا کردید باید بدانید که انسان متفکر و با دید و درک بالایی هستید.

دلفین: این تصویر به نوع متفاوتی از تفکر نیاز دارد. توانایی شما در آرام ماندن و خیره شدن به تصویر باعث می شود که این حیوان را به راحتی شناسایی کنید که نشان می دهد تفکر خلاقانه ای دارید و چیزهایی را می بینید که دیگران نمی بینند.

خرس: شخصی که این حیوان را قبل از همه تشخیص دهد اول از همه می توانید به تصویر بزرگ تر و موضوعات عمده نگاه کند و عموماً توجه زیادی به جزییات نداشته و نگرانی درباره جزییات نخواهد داشت.

هر چه تعداد حیوانات بیشتری را در زمان کمتری تشخیص دهید احتمال این که فردی با طرز فکر متنوع باشید بیشتر است
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهار =