December 22, 2017 at 01:45PM

@zhuanchannel
شخصیت شناسی از روی اندازه انگشت ها

انسان ها متفاوت آفریده شده اند به همین دلیل دو نفری که ملاقات می کنید ممکن نیست یک شخصیت مشابه داشته باشند. همین باعث شده دنیایی که در آن زندگی می کنیم مکان سرگرم کننده و جالبی برای زندگی کردن باشد.

شخصیت شناسی از روی اندازه انگشت ها

A.جذاب و واقع بین
آیا انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره است؟
پس شما فردی جذاب و واقع بین هستید. کسانی که انگشت حلقه آن ها بلندتر از انگشت اشاره است شخصیت جذابی دارند که از همان برخورد اول دیگران را به خود جذب می کنند.
طبیعت کاربردی و حلال مشکلات آن ها باعث می شود از کودکی به رشته های مهندسی و علمی گرایش بیشتری داشته باشند.
هر مشکلی که سر راه آن ها قرار بگیرد در زمان خیلی کوتاهی رفع خواهد شد.

B.با اعتماد به نفس
آیا انگشت اشاره شما بلندتر از انگشت حلقه است؟ این یعنی شما اعتماد به نفس بالایی دارید. این گونه افراد به قدری به خودشان اعتماد دارند که بعد از تصمیم گیری هرگز پشیمان نمی شوند. آن ها هیچوقت از ریسک کردن نمی ترسند و برای چیزی که می خواهند سخت تلاش می کنند و تا زمانی که به هدف نرسند خسته نمی شوند.

C.آرام و صلح طلب
اگر انگشت اشاره و انگشت حلقه به یک اندازه هستند پس انسان آرام و صلح طلبی هستید. شما سعی می کنید جلوی هرج و مرج را در زندگی بگیرید و شخصیتی آرام، خونسرد، سازمان یافته و منظم هستید. این افراد برای خانواده، دوستان و همکاران انسان های قابل اعتمادی هستند و طبیعت وفادار و آرامبخشی دارند. آن ها تا جایی که می توانند از درگیری و دعوا اجتناب می کنند و در سازگاری و وفق دادن خودشان با دیگران و شرایط تمام تلاششان را می کنند.

ترجمه :مریم اسدی
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − سه =