August 18, 2018 at 02:00PM

@zhuanchannel
مردم دنیا بیشتر از چه چیزهایی تنفر دارند؟

بیشتر مردم دنیا از یک چیزی نفرت دارد و چندش شان می شود
چیزهایی که منحصر به یک دسته خاص نیست و از غذا و مکان و کشور و آدم ها شروع می شود تا رفتار انسان ها و حیوانات و اصوات و بسیاری موارد دیگر که اینجا برخی از مشهورترین هایشان را که خیلی ها سر آن توافق دارند، آورده ایم.

_پشه
این حشره کوچک یکی از نفرت انگیزترین و روی اعصاب ترین موجودات روی زمین است که هیچ کس دوستش ندارد و درصدر این فهرست قرار گرفته.

_کسانی که در جمع سیگار می کشند
یک توهین آشکار به حقوق دیگران که خیلی وقت ها با پز روشنفکری همراه است. بوی بد، مضر بودن برای سلامتی و کلا رعایت نکردن آداب در جمع بودن باعث شده سیگاری ها حضور چشمگیری در فهرست نفرت انگیزان داشته باشند

_جاستین بیبر
احتمالا بیشترین کسانی که از جاستین بدشان می آید پسران هم سن و سال خودش هستند ولی خب عده ای هم هستند که از لحاظ سنی و جنسیتی با جاستین بیبر خواننده کانادایی تفاوت دارند اما از جیغ زدن های مداوم وی نفرت دارند و معتقدند او باید از روی صحنه موسیقی حذف شود.

_روز اول هفته
برای ما شنبه است و برای باقی دنیا دوشنبه اما این تفاوت در اصل ماجرا اشکالی وارد نمی کند
و تقریبا همه مردم جهان از پایان تعطیلات آخر هفته و شروع روزهای کاری نفرت دارند.

_آدم هایی که جلوی شما آرام راه می روند
یعنی کافی است در یک پیاده رو پشت یک نفر که آرام برای خودش قدم می زند گیر کنید تا بفهمید چرا مردم از این رفتار آدم ها اعصابشان خرد می شود. این حرکت البته به صورت خیابانی و با حضور خودروهایی که آرام می روند هم امکان دارد که از اولی نیز روی اعصاب تر است و اصلا نمی شود تحملشان کرد.

_نژادپرست ها
از احمق ترین نمونه های انسانی می شود به نژادپرست ها اشاره کرد که هنوز فکر می کنند این که رنگ پوست و موی یک نفر با آن ها فرق می کند یعنی طرف آدم نیست و باید از روی زمین محو شود.

_پاگذاشتن روی لگو
یک چیزی شبیه به خوردن انگشت کوچک پا به پایه میز است که چون یک نفر دیگر (معمولا بچه ها) آن را سر راه قرار می دهد دردناک تر و روی اعصاب تر است.

_بچه هایی که جیغ می زنند
بعد از کشیده شدن صدای گچ روی تخته سیاه احتمالا روی اعصاب ترین صدای دنیا همین جیغ های بچه هاست

_سرعت پایین اینترنت
این مشکل در ایران به احسن وجه درک و احساس و مشاهده می شود و دیده شده خیلی ها سر همین مشکل زده اند کل سیستم را داغان کرده اند.
سرعت پایین اینترنت مخصوصا وقتی روی اعصاب است که دانشجوها می خواهند انتخاب واحد کنند و مجبورند 2689 بار سامانه را رفرش کنند
و به سرعت سیستم درود بفرستند.

_قرار گرفتن در صفی که آرام تر جلو می رود
این یک مشکل جهانی است که شما وقتی در یک صف می ایستید بقیه صف ها از شما زودتر حرکت می کنند و دلیلش هنوز برای کسی معلوم نشده.

_دروغ های سیاستمداران
البته دیگر عادی شده و تقریبا همه می دانند که وقتی یک سیاستمدار دارد با آن ها حرف می زند بیش از نیمی از حرف هایش دروغ است. منتها به قول فیلم پدرخوانده این که شعور مخاطب دست کم گرفته می شود، بیشتر روی اعصاب است و باعث می شود این آدم ها نفرت انگیز شوند.

_بی خوابی

_احمق ها
بدتر از خود احمق ها بحث با احمق هاست که اصولا به هیچ جایی نمی رسد و فقط اعصاب خودتان را خرد خواهدکرد.

_مدرسه
شما اگر انسان نرمالی باشید قطعا از مدرسه خوشتان نمی آید و نهایتش این است که بعد از 20 سال دلتان برای بلاهای که سر معلم ها آورده اید، تنگ می شود

_هیتلر
فکرش را بکنید، یک نفر از خواب بلند شده و با خودش گفته چکار کنم دنیا را به گند بکشم و 50 میلیون آدم را به کشتن بدهم و کاری کنم که بعدش دنیا جای بدتری برای زندگی مردم شود؟ مردم باید چه حسی نسبت به آن فرد داشته باشند؟ دقیقا همان حسی که نسبت به پشه دارند.

_ریاضی
بعداز مشق و مدرسه این درس شیرین ریاضی است که در فهرست نفرت انگیزان جهانی قرار دارد و بیشتر مردم دنیا از آن بدشان می آید. این مسئله احتمالا به خاطر نمرات پایین بیشتر ابنا بشر از این درس و عواقب آن است.

هفته نامه همشهری جوان
#محمدتقی_حاجی_موسی

پ.ن: کاش سرعت پایین اینترنت حل بشه. برای من ،توو این لیست رتبه ی اول همون سرعت پایین اینترنته که واقعا مغزمو داغون کرده
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 11 =