October 8, 2018 at 12:15PM

@zhuanchannel
کتاب هایی که هر مادری باید بخواند
مترجم:مریم اسدی

اگر یک مادر هستید فراموش نکنید یکی از کتاب هایی که در این مطلب معرفی کرده ام را حتما بخوانید. کتاب هایی که در رابطه با پستی بلندی ها و تجربیات بچه داری است

_دختر گمشده نوشته النا فرانته

لدا مادر میانسالی است که دو دختر دارد. بعد از این که دخترهای لدا او را ترک می کنند و برای ادامه زندگی نزد پدرشان می روند لدا با خاطرات گذشته دست و پنجه نرم می کند و رفتارهای عجیبی از او سر می زند. لدا هیچ رضایتی از خودش و زندگی اش ندارد و به همه چیز حتی دخترهایش دید منفی دارد. این داستان از اولین صفحات خواننده را جذب خود می کند.

_دلبند نوشته تونی موریسون
کتاب دلبند داستان رابطه بین یک مادر و فرزندانش است که از یک داستان واقعی الهام گرفته شده است. رمان پر نفوذ دلبند از جایی شروع می شود که مادری به نام “ست” و دخترش “دنور” برای فرار از بردگی به اوهایو می گریزند. شاید دو بار خواندن این کتاب سخت باشد اما یک بار خواندن آن برای هر مادری اجباری است.

_کجا رفتی برنادت نوشته ماریا سمپل
برنادت فاکس زنی با استعداد و پیش بینی ناپذیر است. او یک معمار افسانه ای و یک مادر دوست داشتنی است که خیلی ناگهانی ناپدید می شود. دختر برنادت “بی” بعد از ناپدید شدن مادرش در جستجوی او با زن بی نظیر و عجیب آشنا می شود. مهارت نویسندگی ماریا سمپل در این است که یک داستان غم انگیز را به شیوه ای خنده دار و طنزآلود نگاشته است.
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 3 =