October 24, 2018 at 10:45PM

@zhuanchannel
متولدین هر ماه چه چیزهایی را دوست ندارند بشنوند
مترجم:مریم اسدی

فروردین: هی آروم باش رفیق
متولدین فروردین دوست ندارند با آن ها مثل یک کودک رفتار شود. آن ها دوست دارند جدی گرفته شوند به خصوص زمانی که آشفته هستند. هر کسی که سعی کند با به کار بردن القاب محبت آمیز احساساتش را بی اهمیت بشمارد باعث آزار او شده است.

اردیبهشت: زیاد گرسنه نیستم اما یه کم سیب زمینی باهات میخورم
متولدین اردیبهشت روحیه مالکیت دارند و غذا را بیشتر از هر چیزی دوست دارند. اگر گرسنه هستید بهتر است سفارش خودتان را جداگانه بدهید و با او هم غذا نشوید زیرا او اغلب دوست ندارد غذایش را با کسی به اشتراک بگذارد :))

خرداد: یکی دوستت داره اما نمیتونم بگم کیه
متولدین خرداد طالب اطلاعات کامل هستند.
هیچوقت به آن ها یک جمله را نصفه نیمه نگویید چون با این کار آن ها را عصبانی می کنید.

تیر: بیا برنامه رو تغییر بدیم و به این کافه بریم که تعریفش رو خیلی شنیدم
متولدین تیر ترجیح می دهند در خانه بمانند و تغییر را زیاد دوست ندارند. بنابراین بیرون آوردن آن ها از محدوده امن شان برای آن ها جذابیتی ندارد حتی اگر به قصد تغییر و تازگی باشد. بنابراین همیشه منظم باشید

مرداد: میخواستم یه جعبه شیک تر برات بگیرم اما این جعبه هم ارزون تره و هم شبیهشه
متولدین مرداد به دست و دلبازی معروف هستند و با هدایای مجلل به دوستان شان نشان می دهند که چقدر برایشان ارزشمند هستند. در عوض همین انتظار را از طرف مقابل نیز دارند. اگر می خواهید یک متولد مرداد را آزار دهید وقتی می خواهید برای او کاری انجام دهید صرفه جویی به خرج دهید.

شهریور: جزئیاتش رو بزار برای بعد
متولدین شهریور کمال گرا هستند و دوست دارند جزء به جزء کارهایی که انجام داده اند را توضیح دهند. اگر اشتیاقی برای شنیدن جزئیات کارهای او نداشته باشید نشان می دهید که ارزشی برای کارهای او قائل نیستید.

مهر: بیا رای بگیریم
متولدین مهر از آن دسته کسانی هستند که دوست دارند دیگران را راضی نگه دارند و دوست ندارند از توافق عام دور باشند. وقتی مزاحم این سیستم اجتماعی او شوید او را دلسرد می کنید.

آبان: نگران نباش قسم میخورم که به دوستام نگم
متولدین آبان پنهان کار و یا به عبارت دیگر محافظه کار هستند. بنابراین حتی اگر به شما اعتماد کنند و رازی را به شما بگویند باز هم کابوس شب های او خواهید شد. زمانی که به او می گویید نگران نباشد اوضاع را بدتر کرده اید.

آذر: یه بار دیگه بگو چرا مدرکت دکتراتو نگرفتی؟
متولدین آذز کنجکاو و باهوش هستند و دوست دارند با آن ها مثل آدم های با استعداد و باهوش رفتار شود. بنابراین اگر درباره مدارک تحصیلی شان بپرسید حالشان را خراب کرده اید.

دی: میتونم درباره یه مسئله خصوصی باهات حرف بزنم؟
متولدین دی ماه حد و مرز مشخصی دارند حتی بین دوستانشان. اگر بدون اجازه از حد و مرز خود فراتر بروید دیگر او را اطراف خود نخواهید دید.

بهمن: زیاد به سیاست علاقه ندارم
متولد بهمن درباره هر چیزی نظر و ایده دارد و دوست دارند نظراتشان را به شما بگویند. اگر علاقه ای به شنیدن حرف هایش نشان ندهید او را آزار داده اید.

اسفند: بهت ایمان ندارم
متولد اسفند دوست ندارد در واقعیت زندگی کند او بیشتر ترجیح می دهد دنیای خودش را بسازد و نیاز دارد اطرافیانش او را باور داشته باشند. اگر این احساس را دریافت نکنند در دنیایی قرار می گیرند که دوست ندارند باشند.
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =