August 13, 2019 at 08:00PM

@zhuanchannel
سرطان سینه را با میوه و سبزیجات درمان کنید
برای اینکه بدانید کدام میوه ها و سبزیجات در پیشگیری و درمان سرطان سینه نقش دارند در ادامه همراهمان باشید_روزیاتو

_هر روز بلوبری بخورید
بلوبری به طور قابل توجهی در کاهش میزان رشد سلول‌های سرطانی موثر است و دلیلش هم وجود آنتی‌اکسیدان بسیار زیادی است که در این میوه غیر بومیِ کشور ما وجود دارد. درست است که این میوه را در همه میوه‌فروشی‌ها نمی‌توانید پیدا کنید، اما امکان خرید اینترنتی آن وجود دارد وبرخی فروشگاه‌های عرضه کننده میوه و سبزیجات ارگانیک و غیر ایرانی هم بلوبری دارند.
بلوبری با دفع رادیکال های آزاد و مضر به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند.

_گوجه فرنگی نقش مهمی دارد

گوجه فرنگی با سلول های سرطانی مبارزه می‌کند و به ویژه برای سرطان سینه بسیار مفید و موثر است. به این خاطر که مملو از ویتامین C است و فلاونوئیدهایی به شکل لیکوپین دارد که می‌توانند با رشد سلول‌های سرطانی مبارزه کنند.
مصرف گوجه‌فرنگی را به برنامه غذایی روزانه خود اضافه کنید. حتی می‌توانید روزی یک لیوان آب‌گوجه‌فرنگی تازه بنوشید.

_کلم خام در درمان سرطان سینه بسیار موثر است
فلاونوئید موجود در کلم خام خاصیت ضدسرطانی دارد و روزی یک کاسه از آن کمک می کند تا سلول های سرطانی هرگز شکل نگیرند.

_اسفناج و لبو قرمز را به برنامه غذایی خود اضافه کنید
اسفناج و لبو قرمز نیز در از بین بردن سلول های سرطانی نقش موثری دارند. پس از خوردن لبو ممکن است ادرار انسان به رنگ قرمز تغییر کند. دلیلش وجود بتاکاروتن و رنگ‌های طبیعی است که در بدن جذب می‌شوند.

اسفناج نیز به دلیل داشتن ویتامین C و بتاکاروتن زیاد برای مبارزه با سلول های سرطانی یکی از بهترین گزینه هاست. افزودن اسفناج به برنامه غذایی روزانه می‌تواند تا حد زیادی از شکل گیری سرطان ریه و سرطان سینه پیشگیری کند.

_هر روز سیر بخورید
سولفور و دیگر گزینه‌های درمانی موجود در سیر می‌تواند از شکل گیری سرطان در بدن پیشگیری کند. سیر از روند رشد تومور در بدن جلوگیری می کند و برای درمان سرطان سینه بسیار موثر و مفید است. هر روز یک یا چند حبه سیر میل کنید تا از خواصش بهره مند شوید.

_از خواص الاجیک اسید بهره بگیرید
برخی از میوه و سبزیجات حاوی عناصری هستند که با رشد سلول های سرطانی مبارزه می‌کنند. الاجیک اسید میزان رشد سلول های سرطانی را کاهش می دهد و در نتیجه برای پیشگیری از انواع سرطان ها بسیار موثر است. انار، گردو و کرن‌بری حاوی این اسید هستند و می‌توانند از بیماری های قلبی هم پیشگیری کنند.

_زیر نور خورشید ورزش کنید
ویتامین D نیز برای برای پیشگیری و درمان سرطان سینه بسیار مفید است. سعی کنید بیشتر در معرض آفتاب باشید تا از خطر سرطان سینه در امان بمانید. برای این منظور می‌توانید صبح ها ۳۰ دقیقه در فضای باز ورزش کنید. این کار علاوه بر جذب ویتامین دی خورشید، به سلامتی و تناسب اندام هم کمک می‌کند.

منبع: lifemartini
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 1 =