August 25, 2019 at 02:00PM

@zhuanchannel
ستاره ها تأثیر خود را روی خلق و خوی، سلامت، روابط و کار ما می گذارند. امروز به شما می گوییم که ستارگان و ماه تولد روی اندام و وضعیت بدنی نیز تأثیر دارند

_متولدین برج حمل (فروردین)
شما فرد پرشور و فعالی هستید و به ندرت زمانی برای آرام و قرار داشتن دارید مواد غذایی مفید برای شما : گوجه فرنگی، فلفل دلمه ای، بادمجان، توت فرنگی و هلو. علاوه بر این شما باید مواد غذایی حاوی قندهای دیرجذب و پروتئین را بیشتر مصرف کنید.

_متولدین برج ثور (اردیبهشت)
شما ذاتاً طرفدار لذت و زیبایی هستید و غذا خوردن را دوست دارید.مواد غذایی مفید برای شما
شما قبل از هر چیزی باید سیر شدن را یاد بگیرید. مواد غذایی مفید برای شما عبارتند از سبزیجاتی مانند لوبیا، کاهو، هویج و میوه هایی از هر نوع و غذاهای دریایی.

_متولدین برج جوزا (خرداد)
ارتباط شما با مواد غذایی قبل از هر چیزی به وضعیت روحی و میزان استرس شما بستگی دارد. از این جهت شما به شیوه ای
نامنظم غذا می خورید.مواد غذایی مفید برای شما
شما باید مواد غذایی متنوعی در برنامه ی خود داشته باشید. می توانید بر حسب میل خود سبزیجات و میوه ها را انتخاب و میل کنید. مصرف گوشت سفید نیز جزو مواد غذایی مفید برای شما است. روش بخارپز کردن نیز بیشتر مناسب شرایط شماست.

_متولدین برج سرطان (تیر)
می توان گفت که شما تغذیه ی نامناسبی دنبال می کنید و همیشه تحت تأثیر احساسات هستید.مواد غذایی مفید برای شمامحصولات لبنی و همچنین غذاهای تهیه شده از آب مرغ یا آب گوشت و خورش ها برای شما مفید هستند. توصیه می کنیم غذاهای دریایی از ماهی گرفته تا جلبک را در برنامه ی غذایی خود داشته باشید.

_متولدین برج اسد (مرداد)
شما به زندگی خوب و لوکس علاقمند هستید اما در خصوص تغذیه برای زنده ماندن غذا می خورید.مواد غذایی مفید :شما گوشتخوار هستید و نیاز دارید که به طور منظم گوشت قرمز بخورید. همیشه این خطر وجود دارد که مصرف میوه و سبزیجات را فراموش کنید. این دو مورد را حذف نکنید

_متولدین برج سمبله (شهریور)
متولدین شهریور در خصوص مواد غذایی و تغذیه سخت گیرترین افراد هستند.مواد غذایی مفید برای شما:شما میل زیادی به گیاهخواری داریدالبته یادتان باشد که نباید از جذب میزان کافی پروتئین غافل شوید.می توان گفت که شما نیز برای زنده ماندن غذا می خورید نه برعکس. در نتیجه همیشه مانند گنجشک غذا می خورید.

_متولدین برج میزان (مهر)
شما به اندازه ی کافی نسبت به اندام خود حساس هستید و به آن توجه می کنید شما ترجیح می دهید سبزیجات، سالاد، غذاهای
بخارپز و غذاهای دریایی بیشتری مصرف کنید. ولی گوشت قرمز را حذف نکنید

_متولدین برج عقرب (آبان)
شما رابطه ی کمابیش پیچیده ای با خورد و خوراک دارید. نوع تغذیه ی شما به خلق و خوی و وضعیت روحی روانی تان بستگی دارداز مصرف دخانیات، قهوه و مواد محرک و غیره بپرهیزید و سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید.

_متولدین برج قوس (آذر)
شما یک فرد خوش خوراک کم نظیر هستید و نمی توانید در برابر غذاهای خوشمزه مقاومت کنید
از آنجایی که رژیم ها برای شما ساخته نشده اند باید ورزش را جدی بگیرید. پیاده روی، دوچرخه سواری، بدن سازی، یوگا و داشتن یک برنامه ی غذایی سالم و متنوع راز تناسب اندام شما خواهد بود.
_متولدین برج جدی (دی)
شما غذاهای خوب می خورید نه هر چیزی که دم دستتان باشد.با این حال بهتر است محصولات غذایی تازه، میوه و سبزیجات و مواد لبنی را بیشتر و گوشت قرمز را کمتر مصرف کنید.یک دی ماهی اگر قرار باشد رژیم بگیرد بدون هیچ گونه مشکلی اقدام کرده و به نتیجه می رسد.

_متولدین برج دلو (بهمن)
اگر شما یک بهمن ماهی هستید می توان گفت که غذا خوردن جزو دغدغه های اصلی شما نیست. شما غذا می خورید تا زنده بمانید نه اینکه از آن لذت ببرید. باید به سمت مواد غذایی سبک، پرانرژی و تازه بروید. غذاهای بخارپز مناسب شماست.بهترین همیار لاغری برای شما نوشیدن مایعات است

_متولدین برج حوت (اسفند)
شما نمی توانید به یک غذای خوب و یا دسر خوشمزه نه بگویید.

شما جزو افرادی نیستید که موفق به سرانجام رساندن رژیم لاغری شوید. اگر روزی تصمیم به این کار بگیرید نیاز به فردی دارید که در کنارتان باشد و شما را برای ادامه تشویق کند. میوه ها و سبزیجاتی مانند گوجه فرنگی، فلفل دلمه ای، بادمجان، توت فرنگی و هلو. علاوه بر این شما باید مواد غذایی حاوی قندهای دیرجذب و پروتئین را بیشتر مصرف کنید.
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + یازده =