October 4, 2019 at 10:40PM

@zhuanchannel
یافتن کنج مناسب در فنگ شوییِ ثروت

نخستین تکنیکی که در فنگ شویی ثروت مورد استفاده قرار می‌گیرد آراستن و پیراستن بخشی از محل زندگی و استفاده از آن به عنوان کنج ثروت است.
بسیاری از افراد اتاق شخصی خود را برای این کار انتخاب می‌کنند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید سعی کنید بخش جنوبی اتاق خود را به عنوان کنج ثروت در نظر بگیرید. در عمل معمولا جنوبی‌ترین بخش محل زندگی یک فرد به عنوان کنج ثروت او انتخاب می‌شود.

پس از انتخاب کنج ثروت باید نکات مختلفی را به منظور بالا بردن انرژی آن محل رعایت نمایید. نخستین نکته‌ای که در این زمینه باید رعایت کرد تمیز نگه داشتن کنج ثروت است.
همواره باید از شلوغ نگه داشتن کنج ثروت خود بپرهیزید و آنجا را خلوت و مرتب نگه دارید. چرا که بر اساس تکنیک‌های رایج فنگ شویی ثروت شلوغ بودن کنج ثروت شما می‌تواند موجب هدر رفتن انرژی مربوط به جذب مال و دارایی شود. برای مرتب نگه داشتن کنج ثروت خود باید تمام اجسام خراب یا فاسد موجود در آنجا را دور بریزید.

از دیگر نکاتی که برای تمیز و مرتب نگه داشتن کنج ثروت باید به آن توجه داشت پرهیز از نگهداری هر گونه جسمی است که می‌تواند به وجهه‌ی مثبت مال و ثروت خدشه وارد کند. به عنوان مثال اگر دفترچه‌ی قسط بانک یا قبض پرداخت شده یا نشده‌ی آب و برق خود را در کنج ثروت نگهداری کنید این امر می‌تواند انرژی مثبت مربوط به جذب مال و دارایی ذخیره شده در اتاق شما را هدر بدهد.
چرا که اجسام مذکور به عنوان نمادی از خارج شدن مال و ثروت از دست شما شناخته می‌شود.

_توجه به نمادها
به عنوان مثال پول خرد نوعی دارایی به شمار می‌رود که در حالت کلی از ارزش چندانی برخوردار نیست. با این حال شما می‌توانید از آن به عنوان یک نماد ثروت استفاده کنید. از همین رو سعی کنید پول خردهای بدون استفاده‌ی خود را درون قلک یا محفظه‌ای شیشه‌ای بریزید و آن را در محل مناسبی از خانه قرار دهید.

همواره بکوشید که این محفظه‌ی پول خرد برای شما تنها حکم یک نماد را داشته باشد. به این معنی که هیچ گاه پول خردهای درون آن را استفاده نکنید. بلکه هرازگاه به تعداد آنها بیافزایید و حجم دارایی نمادین خود را افزایش دهید

_رابطه‌ی گل و گیاه با فنگ شویی ثروت
از قرار معلوم قرار دادن گیاهانی که از وجود گل‌های بنفش یا قرمز بهره می‌برند در کنج ثروت می‌تواند در جذب انرژی لازم برای کسب مال و دارایی بسیار مفید و موثر عمل کند. همچنین توصیه شده است که نباید از گیاهان پر خار یا گیاهانی که برگ‌های سفت و سخت دارند در محل زندگی استفاده کرد. در کشور چین گیاه بامبو به وفور یافت می‌شود. از همین رو استفاده از این گیاه به دلیل رشد قابل توجهی که از آن برخوردار است معمولا مفید قلمداد می‌شود.
در کنارش گیاهان مرده‌ یا پژمرده شده مرگ و نیستی و نابودی را تداعی می‌کنند و انرژی مثبتی را با خود به همراه نمی‌آورند.

_همواره سعی کنید از وجود اجسامی که نمادی از آب هستند در کنج ثروت خود بهره بگیرید.

_نقش رنگ‌ها در فنگ شویی ثروت
در تکنیک‌های فنگ شویی رنگ‌هایی نظیر زرد، آبی، طلایی، سبز، قهوه‌ای، بنفش، قرمز و سیاه به عنوان رنگ‌های جذب کننده‌ی ثروت و دارایی شناخته می‌شود.
بنابراین بهتر است تا حد امکان از وجود آنها در محل زندگی خود استفاده نمایید.
در کنار استفاده از رنگ‌هایی که به آن اشاره شد می‌توانید از وجود آینه نیز در محل زندگی خود استفاده کنید. دلیل استفاده از آینه آن است که همواره از این وسیله به عنوان جذب کننده‌ی ثروت یاد می‌شود.

همچنین توصیه شده است که از وجود آینه‌هایی با برخورداری از قاب طلایی در محل زندگی افراد استفاده شود. به این دلیل که رنگ طلایی به عنوان نمادی از ثروت و دارایی محسوب می‌شود. علاوه بر آن بهتر است تنها از آینه‌هایی با قاب گرد یا مستطیل در کنج ثروت استفاده کرد
علاوه بر آینه‌ اجسام کریستالی نیز می‌توانند جذب کننده‌ی انرژی‌های مربوط به ثروت و دارایی باشند.

_سایر عوامل موثر در فنگ شویی ثروت
همواره سعی کنید کیف پول خود که نمادی از محل اندوختن ثروت شما محسوب می‌شود را به درستی انتخاب کنید. برگزیدن کیف‌های بزرگ نشان دهنده‌ی آن است که شما قصد دارید مال بیشتری را درون آنها ذخیره کنید. بنابراین انرژی مثبت دریافتی نیز به همان نسبت افزایش خواهد یافت.
پس سعی کنید همیشه کیف پول‌های بزرگ‌تر و زیباتر را انتخاب کنید.
افزون بر آن سعی کنید درون کیف پول شما نیز مانند کنج ثروتی که برای خود تدارک دیده‌اید همیشه مرتب و منظم و تمیز باشد

از دیگر مواردی که می‌تواند در جذب انرژی مثبت کاملا مفید و موثر باشد پوشاندن سوراخ‌هایی است که بر پیکر در و دیوار وجود دارد.
مترجم:رضا حسینی
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + نوزده =