November 10, 2019 at 02:00PM

@zhuanchannel
داشتن خال در نقاط مختلف بدن به چه معناست؟

_داشتن خال روی بازو می‌تواند به این معنا باشد که شما انسان سختکوش هستید
بر اساس قوانین فنگ شویی، داشتن خال روی بازو می‌تواند بدین معنا باشد که شما در هر موضوعی به سختی تلاش کرده، اما قدرت تلاش شما آنطور که باید دانسته نمی‌شود. علاوه بر این، بر اساس دایره‌المعارف خرافات، داشتن خال روی بازو بدین معناست که فرد بسیار محتاط است.

_اگر روی سینه خال داشتید خود را خوش‌شانس بدانید
در دنیای فنگ شویی، خال روی سینه یا پستان نشان دهنده جاه‎‌طلب بودن، بخشندگی یا داشتن فرزندان فوق‌العاده است. بررسی خال‌های روی سینه برخلاف خال‌های پشت بسیار ساده بوده و می‌توان نوع آن را مشخص کرد.

_داشتن خال روی پیشانی می‌تواند به معنای باهوش بودن باشد
طالع‌بینی چینی بر این باور است که چنین چیزی نشان دهنده کامیابی است. به طور ویژه، داشتن خال در مرکز پیشانی به معنای داشتن هوش و حکمت است در حالی که داشتن خال در سمت راست پیشانی می‌تواند به معنای خوب بودن فرد برای شراکت یا ازدواج باشد.

_خال روی گونه ممکن است به معنای شجاعت و نترسی باشد
داشتن خال روی گونه نیز اغلب نماد زیبایی در نظر گرفته می‌شود. با این وجود، بسته به شکل ظاهری آن، داشتن یک نقطه تیره روی گونه معانی متفاوتی می‌تواند داشته باشد. در طالع‌بینی چینی داشتن خال روی گونه به معنای شجاع بودن، صداقت و علاقه شخص به خواندن و مطالعه است. همچنین چنین افرادی ورزشکار بوده و ماده‌گرا و دوستدار پول نیستند.

_اگر روی گردن خود خال داشته باشید باید بیشتر آرامش خود را حفظ کنید
در دنیای فنگ شویی، داشتن خال روی ساق گردن گاهی اوقات به معنای عمر کوتاه است که استرس نقش مهمی در کوتاه کردن آن دارد. البته در دنیای واقعی این موضوع به معنای مرگ زودرس نیست بلکه بر این نکته تایید دارد که شخص باید بیشتر استرس خود را کنترل نماید.

_خال روی چانه می‌تواند نماد صداقت بیش از حد باشد
بر اساس طالع‌بینی چینی، خال روی چانه نشان دهنده مهربان بودن و مسئولیت‌پذیری فرد در مقابل دیگران است. علاوه بر این، بر اساس طالع‌بینی باستانی، داشتن خال روی چانه به معنای سازگاری، قاطعیت، بااراده بودن و سرسخت بودن و لجاجت فرد است. اگر خال در قسمت راست چانه باشد معمولاً نشان دهنده تفکر منطقی و ماهیت دیپلماتیک شما دارد در حالی که در قرار داشتن آن در سمت چپ نشان دهنده روراست بودن، صداقت و رک گویی است.

_داشتن خال در شقیقه یا در امتداد خط رویش مو می‌تواند به معنای علاقه فرد به سفر باشد
طالع‌بینی باستانی چینی، داشتن خال روی شقیقه یا خط رویش مو را به معنای داشتن زندگی خوب، پر از عشق و از لحاظ مالی موفق می‌داند. طالع‌بینی سنتی نیز این امر را نشانه ازدواج زودهنگام، داشتن زن زیبا و همچنین امکان دستیابی ناگهانی و غیرمنتظره به پول فراوان می‌داند.

_خال روی دست می‌تواند بسته به شخصی که مورد سوال قرار گیرد معنای متفاوتی داشته باشد
داشتن خال روی دست در زنان می‌توان به معنای داشتن ویژگی‌های شخصیتی ناپایدار، دمدمی مزاج بودن و ولخرجی باشد.

_داشتن خال روی پشت می‌تواند نماد شوربختی باشد
داشتن خال در پشت می‌تواند به معنای نداشتن ثروت، مورد خیانت فراوان قرار گرفتن یا بی‌میلی به سختکوشی باشد. بدین ترتیب واضح است که داشتن خال در پشت بر اساس قوانین فنگ شوی معنای خوشایند و مثبتی ندارد.

_خال‌های روی پا معانی فراوان و متفاوتی دارند
داشتن خال در قسمت پایین زانو به معنای سختی و رنج است. در مورد زنان، اما داشتن خال در این نقطه از پا، به ویژه در ناحیه قوزک پا، ممکن است به معنای این باشد که فرد مذکور کمی سنگدل است.

_داشتن خال روی لب فراتر از زیبایی است
بسیاری از افراد وقتی که به داشتن خال روی لب بالا فکر می‌کنند به یاد زنان زیبایی مانند مرلین مونرو می‌افتند. همگان داشتن خال روی لب را نشانه زیبایی می‌دانند، اما بر اساس طالع‌بینی چینی این موضوع بدین معناست که فرد بلندپرواز و جاه‌طلب بوده و به احتمال زیاد از دیگران پیشی گرفته و به خواسته‌هایش خواهد رسید.

_داشتن خال روی شانه می‌تواند به معنای داشتن زندگی سخت در آینده باشد
بر اساس طالع‌بینی باستانی چینی داشتن خال روی شانه بدین معنی است که فرد در آینده زندگی سخت و پرتنشی خواهد داشت.

منبع: thelist
برترینها_مترجم:حسین علی پناهی
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 16 =