November 13, 2019 at 10:46PM

@zhuanchannel

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

_فلز متولدین ماه فروردین :آهن
فلز متولدین فروردین آهن است . این افراد بسیار قدرتمند و در زندگی بسیار موفق هستند.متولدین فروردین به مال اندوزی اهمیت نمی دهند اما وقتی شروع به این کار نمایند با سرعت زیاد در این راه پیشرفت می کنند و مال بسیار جمع آوری می کنند . آنها بسیار دست و دلباز هستند و حتی زمان فقر نیز در صورت احتیاج دیگران ، پول ٬ زمان و حتی لباس خود را در اختیارشان قرار می دهند.

_فلز متولدین ماه اردیبهشت :مس
مس نام فلز متولدین اردیبهشت ماه است که رسانای برق و گرماست و پس از گذشت چندین سال باز هم درخشنده باقی می ماند. این افراد لجوج و یک دنده و بسیاری از مواقع بسیار صبورند .
آنها افراد بسیار قدرتمندی هستند که توانایی جابجا کردن کوه را دارند و در خانواده نیز بسیار دوست دارند نقش حاکم ورئیس خانواده را داشته باشند

_فلز متولدین ماه خرداد :جیوه
فلز متولدین خرداد ماه جیوه است که در آنها تمایلات دوگانه ای را ایجاد می کند . این تمایلات در متولدین خرداد وجود دارد مگر اینکه خود آنها جلوی این کارها را بگیرند ، متولدین این ماه همواره در پی هدفی هستند .تخیل متولدین خرداد بسیار بالاست و به سبب همین تخیلات قوی اهداف زیادی را در ذهن دارند و ذهن آنها همیشه درگیر است

_فلز متولدین ماه تیر :نقره
نقره فلز متولدین تیر ماه است که خصوصیات ارزشمند فراوانی دارد . متولدین تیرماه به نیاز دیگر افراد به دلیل مهربانی ذاتیشان توجه می کنند و همواره درصدد کمک به دیگران هستند . متولدین تیر به داشتن قلبی بسیار بزرگ و روحیه ی شکننده معروفند.

_فلز متولدین ماه مرداد :طلا
فلز متولد مرداد طلا است . متولدین این ماه بسیار ولخرجند و حتی در صورت داشتن پول اندک آن را خرج زیبایی ظاهر خود می کنند و خرید و خرج کردن را به یکی از تفریحات خود تبدیل می کنند . این افراد بسیار خوش پوش هستند و در دوستی بسیار وفادارند.

_فلز متولدین ماه شهریور :جیوه
فلز متولدین شهریور جیوه است . متولدین این ماه اگر چه ظاهری سرد دارند اما مانند فلز ماه تولدشان در اثر عواطف اطرافیان ذوب می شوند . این افراد بسیار صادق و قابل اعتمادند .شهریوری ها عاشق لباسند و همیشه تمیز و مرتب هستند.

_فلز متولدین ماه مهر :مس
افراد متولد این ماه سودمندی فلز مس را بازتاب می دهند و از بی ادبی و بی نزاکتی متنفرند .، این افراد بسیار اجتماعی و با مردم بسیار خوبند اما عاشق اجتماعات کوچکند و از اجتماعات بزرگ فراری هستند . همانطور که در ژوان خواندید،آنها برای برقراری صلح و میانجیگری بین مردم دائما در رفت و آمد هستند . آنها بسیار بامحبت و دلپذیرند اما گاهی بداخلاق واخمو می شوندو به دیگران دستور می دهند.

_فلز متولدین ماه آبان :آهن
متولدین این ماه بسیار دلسوز و مهربان بوده و محبت فردی که به آنها لطف داشته فراموش نمی کنند و دوست دارند این محبت را جبران کنند اما ظلم و بی عدالتی را نیز فراموش نمی کنند و واکنش های متفاوتی در برابر بی عدالتی دارند. آنها اهمیت زیادی به خانواده و روابط خانوادگی می دهند و رفتارملایم و خوبی با کودکان دارند.

_فلز متولدین ماه آذر :قلع
متولدین آذر همیشه آماده عشق ورزی هستند و برای امتحان کردن شانس خود در عشق خود را به آب و آتش می زنند . این افراد اصلا زبان طنز ندارند . با مزاج این افراد ریا کاری و دروغ گویی سازگار نیست و دستشان سریع رو می شود.

_فلز متولدین ماه دی :سرب
فلز درونی متولدین این ماه آنها را به فردی محکم تبدیل کرده است اما آنها در واقع فردی خجالتی اند و دارای روحیه لطیف و حساسند. این افراد برای سپردن امور افرادی بسیار لایق هستند و از کسانی که سبب صعود آنها شده اند قدر دانی می کنند . این افراد خواستار پیروزی و موفقیت هستند و برای سنتها و آداب و رسوم احترام قائلند

_فلز متولدین ماه بهمن :اورانیوم
متولدین این ماه بسیار رک و بی پرده صحبت می کنند و اظهار نظر می کنند.این افراد برای اینکه احساس امنیت بیشتری کنند دور و اطراف خود را با دوستانشان شلوغ می کنند اما گاهی نیز دوست دارند تنها باشند و به یکباره در پیله تنهایی خود فرو می روند.

فلز متولدین ماه اسفند :قلع
فلز این افراد قلع است . آنها افراد قوی و عاقلی هستند که تا وقتی که راز وجودیشان را کشف نکنند ، این راز بر خود و دیگران پوشیده می ماند . متولدین اسفند تعلق خاطری به جذابیت های دنیا ندارند و برای جاه و مقام ارزشی قائل نیستند ، ثروت و پول برایشان جذابیت نداشته و نسبت به آینده بسیار بی خیال هستند و به آن اشتیاقی ندارند.
مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هشت =