چرا انسان به طبیعت نیاز دارد

چرا انسان به طبیعت نیاز دارد

اتو شومان، دانشمند آلمانی که استاد دانشگاهی در مونیخ بود، سالها پیش به کمک دانشجویان خود مشغول مطالعه بر روی مطلبی بود که بعدا به طنین شومان معروف شد.

این دانشمند که بعدا از طریق پروژه گیره کاغذ وارد آمریکا شد، به این نتیجه رسید که کره زمین یک سیگنال الکتریکی از خودش تولید میکند که این سیگنال، فرکانسی تقریبی بین 8 تا 10 هرتز دارد.

دانشمند دیگری به نام وارنر برگر توسط اختراع دستگاهی
به نام EEG و مطالعه بر روی فرکانس آلفای مغز انسان، به این نتیجه رسید که مغز انسان نیز فرکانس آلفایی بین 8 تا 10 هرتز تولید می کند.

این دو عدد اصلا اتفاقی نیست.
این نشان می دهد که زمین نیز مانند انسان یک موجود زنده است و توسط کوه های آتشفشانی نفس می کشد و طنین شومان، همان ضربان قلب اوست یا میتوانیم بگوییم فرکانس کاری مغز اوست.

دقت کنید که خلاقیت و استرس و خیلی از مطالب انسانی دیگر در ناحیه کاری سیگنال آلفاست و اگر مغز شما به طور طبیعی سیگنال آلفا با فرکانس حدودا بین 8 تا 10 هرتز تولید کند، شما استرس نخواهید داشت.

فرکانس آلفا بر ایمنی و عملکرد سیستم دفاعی بدن شما تاثیر مستقیم دارد.

دانشمند دیگری به نام دوبر به همکاری پروفسور شومان بر روی رابطه بین سیگنال آلفای مغز انسان و طنین شومان زمین تحقیق کردند و با تعجب فراوان به این نتیجه رسیدند که هم مغز انسان و هم طنین شومان زمین دقیقا فرکانسی معادل 7.83 هرتز دارد.
بسیار تعجب بر انگیز و جالب است.

دانشمندی به نام ویور نیز در آزمایشگاه پلانک آزمایشات دیگری را به مدت سی سال روی مردم انجام داد و این تحقیقات بر روی سیگنال های مغز در حال خواب و بیداری بود. او این نتیجه را گرفت که اگر انسان در معرض طنین شومان زمین با فرکانس 7.83 هرتز قرار بگیرد، استرس از وی دور می شود و همچنین سیستم ایمنی و دفاعی بدن خیلی خوب کار میکند و علایم بیماری از بدن انسان نا پدید می شود.

حتی در معرض طنین شومان زمین بودن باعث دفع افسردگی خواهد شد.

در واقع طنین شومان زمین با طنین شومان مغز ما اگر هماهنگ شود، انسان دچار مشکلات و بیماری های جسمی و روانی نمی شود.

طنین شومان، طنین زندگیست. تا سال 2014 طنین شومان همان فرکانس 7.83 را داشت اما پس از آن این طنین حتی به 16 و 30 هم رسید ولی اکثر اوقات بر روی عدد 7.83 قرار داشت.

این مطلب نشان می دهد که فرکانس تولیدی زمین در حال تغییر است و انسان باید خودش را با این طنین هماهنگ کند

اگر انسان با طبیعت عجین باشد و در طبیعت حضور مداوم داشته باشه، طنین شومان زمین میتواند طنین شومان مغز ما را تحت تاثیر قرار بدهد و خیلی راحت ما بدون استرس و بیماری زندگی کنیم.
اهالی روستا بخاطر خوردن غذاهای طبیعی نیست که عمر طولانی دارن. اونا با طبیعت عجین هستن.
یکی از راه های دیگه که انسان میتونه با طنین شومان همگام بشه، مدیتیشنه فرکانس شومان یا نبض زمین ۷/۸۳ هرتز است که فرکانس “اوم” هم به آن می گویند، ولی از انجا که زمین هم در حال صعود است این فرکانس هم افزایش پیدا می کند
و ما این روزها شاهد پیک هایی در حد ۳۰ ، ۴۰، ۵۰، ۶۰ ۷۰ هرتز هستیم که خیلی سردردهای میگرنی یا اضطراب ها به همین دلیل است.

پس مدتیشین کنید و هر هفته حتی شده 1 ساعت رو در طبیعت بگذرونید تا بدن و مغزتون آروم بشه و ذهن بتونه خودش رو از نو پیدا کنه
❤️

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + یازده =