June 12, 2022 at 10:20PM ‘s Post

@zhuanchannel

21 روز تمرین کن

لبخند بزن (برای اینکه یادت بمونه با خودکار یک لبخند روی دستت بکش)

هر روز بابت ۱۰ موهبت و نعمت زندگی خدا را با صدای بلند شکر کنید.

هر روز در یک دفتر خواسته خود را بنویسید.

از دیدن سریالها و فیلم های منفی اجتناب کن و در عوض فیلمهای کمدی ،آموزنده و مثبت را ببین

از گوش دادن به اخبار و موزیک های غمگین و منفی اجتناب کن و در عوض به موزیک های شاد و امید بخش گوش دهید.

از افکار و گفتار منفی اجتناب کن و هر وقت یک فکر منفی به ذهنتون اومد ، جمله مثبت آنرا تکرار کن .(دور مچ دستتان یک کش پول بیاندازید و هروقت فکر منفی به ذهنتان آمد کش را بکشید و رها کنید طوری که ایجاد درد کند)مثلا اگر فکر مشکل مالی و یا بدهی به ذهنت اومد ۷ مرتبه تکرار کن :" خدا روزی رسان من است و هم اکنون ….. مبلغ را برایم میرساند.

اگر فیلم مستند راز را ندیده اید حتما آنرا ببینید و اگر دیده اید یک بار دیگر بطور کامل آنرا ببینید.این فیلم ارزشمند در بایگانی کانال موجود است.

از هیچکس و هیچ شرایطی گله و شکایت نکنید.

عکس خواسته خود را تهیه کنید و در جایی جلوی چشم خود قرار دهید (مثلا مبلغی پول ، اول از موارد کوچک شروع کنید بعد که باور کردید شدنیست به موارد بزرگتر بپردازید) و هر وقت چشمتان به عکس می افتد بگویید : تو مال منی.

اگر موردی و یا رفتار شخصی موجب آزار شماست در این سه هفته آنرا نادیده بگیرید انگار که هیچ چیز آزار دهنده ای نیست.مثلا اگر از بیکاری همسر خود و یا رفتار یکی از اعضای خانواده ناراحتید در این ۳ هفته این بیکاری و این رفتار را نبینید و ابداً در این مورد حرف نزنید. (به همسر واعضای خانواده بی توجهی نکنید فقط رفتار منفی او را نادیده بگیرید.)

البته زودتر به نتیجه میرسید و انقدر از نتیجه شگفت زده خواهید شد که این راهکارها را برای همیشه ادامه خواهید داد و به همه خواسته هایتان خواهید رسید.
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 19 =