July 4, 2022 at 10:20PM ‘s Post

@zhuanchannel

امواج آلفا حالتی از ذهنه که در اون، ذهن در آرامش و سکوت بیشتری نسبت به دیگر ساعات روز قرار داره. با تجسم کردن آرزوتون در حالت آلفای ذهن، احتمال خلق اون رو افزایش میدین.

در هنگام مراقبه سکوت، مراقبه تجسم خلاق ، بیست دقیقه قبل از خواب و تا بیست دقیقه بعد از بیداری امواج مغزی شما در حالت آلفا می باشند.

بالاترین سطح آلفا در لحظه ایه که داره خوابتون میبره و بر اساس حالتی که آدم ها در امواج آلفای قبل از خوابشون دارن، به سه دسته تقسیم می شن:

1- انسان هایی که قبل از خواب، منفی می اندیشند.

2- انسان هایی که قبل از خواب، مثبت اما رویایی می اندیشند.

3- انسان هایی که قبل از خواب، مثبت اما خلاقانه می اندیشند.

اگه جزو دسته اول هستین. متاسفانه دارین اتفاقات بد بیشتری رو به سمت خودتون و زندگیتون جذب میکنین. اگه کسی شما رو ناراحت کرده و دارین به اون فکر میکنید، با این افکار باعث میشین رفتار بد اون آدم در آینده بیشتر تکرار بشه. بهتره افکارتون رو تغییر بدین.

اگه جزو دسته دوم هستین، فردا صبح با نشاط و باانرژی از خواب بیدار میشین.
فردا روز خوبی براتون خواهد بود و اتفاقات خوبی براتون خواهد افتاد. ولی این افکار قدرت خلق پایینی دارند.

اگه جزو دسته سوم هستین، باید خیلی خوشحال باشین. چون علاوه بر اینکه فردا روز بانشاطی خواهید داشت، اون چیزهای خوبی هم که بهش فکر کردین بزودی در زندگیتون اتفاق خواهد افتاد.

از اونجایی که همه ما آدمها قبل از خواب همواره به مسایلی فکر می کنیم. بنابراین شما بسیاری از اتفاقات زندگیتون رو بر اساس این که در حالت آلفا چه طوری فکر می کنین، می سازین.

اگر ما نا آگاهانه خیلی حوادث رو به زندگیمون دعوت کردیم، می تونیم آگاهانه _قبل از خواب یا با مراقبه و تجسم خلاق_ اونها رو اصلاح کنیم و با تغییر افکار و احساساتمون اتفاقات خوب رو جذب و وارد زندگیمون کنیم.

خبر خوب اینه که وقتی نیروی عشق در درون شما بوجود بیاد، افکار قبل از خوابتون هم خودبخود مثبت میشن و اتفاقات خوب و مثبت جذب زندگیتون میشن.
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =