August 15, 2022 at 09:30PM ‘s Post

@zhuanchannel

_اگر عنصر وجودی تان آب است
این عمیق بودن ذاتی باعث می شود که دست به تصمیمات ناگهانی نزنید.
شما می توانید خیال پرداز باشید و دوست دارید به خودتان استراحت دهید، امری که یک حالت جزر و مدی مناسب به روزهای شما می دهد

_لباس های راحت بپوشید
_ برای تزئین محل زندگی تان از آثار هنری ای استفاده کنید که در آن ها خطوط روان و مواج وجود داشته باشد، یا یک کاسه آب که یک گل روی آن شناور باشد

_ به جای دیدن برنامه های مستند یا ریالیتی شوها، داستان بخوانید و فیلم تماشا کنید.

_مایعات را به وعده های غذایی تان آورید

وقتی عنصر وجودی تان جان بگیرد، دوباره از زندگی مطمئن خواهید شد و احساس خواهید کرد که رو به جلو قدم برمی دارید.

_اگر عنصر وجودی تان چوب است
عقل، منطق و کاربردی بودن ارزش بالایی برای شما دارد. شما دوست دارید همیشه منظم باشید تا همه ی کارها به سرانجام برسد و خوش تان نمی آید مدت طولانی ای بیکار بنشینید.

_از لباس های سبز رنگ و کاربردی که به رسیدگی زیادی نیاز ندارند، بیشتر استفاده کنید.

_از تجملات دوری کنید: گیاهان آپارتمانی (و نه گل ها) انرژی عنصر وجودی تان را بیشتر می کنند. استفاده از چوب و وسایل چوبی در دکوراسیون خانه یک حس سادگی و طبیعی بودن به محل زندگی تان می دهد، نه تزئینات تجملاتی.

_تحرک داشته باشید

_غذای سالم بخورید: کسانی که عنصر وجودی آن ها چوب است هیچ چیز به اندازه ی یک رژیم غذایی «سالم» برای آن ها مفید نیست، پس مصرف قند و غذاهای فرآوری شده را صفر کنید.

_اگر عنصر وجودی تان آتش است
شما ذاتاً خونگرم و مهربان هستید اما احساسات تان به راحتی شعله ور می شود.
انرژی شما از قلب تان نشأت می گیرد اما در عین حال به همان اندازه نیاز دارید که دوست داشته شوید و ممکن است درگیر ترس از طرد شدن باشید.

_متناسب با عنصر وجودی تان لباس بپوشید: قرمز اصلی ترین رنگ مرتبط با عنصر آتش است یا زیورآلات پر زرق و برق هم مناسب عنصر وجودی شما هستند.

_به محیط اطراف تان گرما ببخشید: اشکال نوک تیز و گوشه دار انرژی عنصر وجودی شما را بیشتر می کنند، مثل آثار هنری ای که در آن ها طرح خورشید یا قلب وجود داشته باشد. با آویزان کریستال یا منشور از پنجره ها و همینطور استفاده از گل می توانید گرمای آتش را به محیط زندگی تان آورید.

_خوش بگذرانید: فعالیت های سرگرم کننده انرژی شما را بالا نگه می دارند

_دیگران را تحسین کنید

_غذای گرم بخورید: از غذا خوردن لذت ببرید. اول یا یک پرس غذای کامل بخورید یا دسر. به جای غذاهای سرد، غذای گرم بخورید.

_اگر عنصر وجودی تان خاک است
کسانی که عنصر وجودی آن ها خاک است به حسی از ارتباط و اتصال نیاز دارند. شما دلسوز هستید اما نه گفتن می تواند برایتان سخت باشد و اغلب اوقات بیش از حد نگران هستید.

_از لباس های رسمی دوری کنید: رنگ اصلی شما زرد است اما بژ، قهوه ای، طلایی، صورتی کمرنگ، هلویی و رنگ های پاستلی گرم هم رنگ های شما محسوب می شوند.

_محل زندگی تان باید دنج و راحت باشد: عکس های خانوادگی با انرژی پرورش دهنده ی عنصر وجودی شما سازگار هستند. عنصر خاک با پذیرندگی مرتبط است، پس در محیط اطراف تان «ظرف» هایی مثل سبد یا کاسه قرار دهید.

_دستی که برای کمک به سوی شما دراز می شند را پس نزنید: با پیشنهادهای کمکی که به شما می شود با ملایمت برخورد کنید تا عنصر وجودی تان شروع به تغییر و تحول کند.

_سبزیجات نقش مهمی در رژیم غذایی شما دارند

_رضایتمندی را یاد بگیرید: غذایتان را نه با عجله، بلکه سر فرصت میل کنید. در هنگام کار هم تمرین کنید بعد از تکمیل و به پایان رساندن هر کاری یک مکث رضایتمندانه داشته باشید.

_اگر عنصر وجودی تان فلز است
شما اصول سختگیرانه ای برای خودتان دارید اما کسانی که عنصر وجودی آن ها فلز است استانداردی که برای خود تعیین می کنند اغلب بیش از حد بالا است و نرسیدن به این استاندارد آن ها را مشوش می کند.

_در پوشش خود از رنگ های فلزی استفاده کنید: سفید، خاکستری و رنگ های متالیک مثل طلایی و نقره ای، رنگ های شما هستند.

_یک مکان مقدس برای خودتان داشته باشید: بی نظمی روی کسانی که عنصر وجودی آن ها فلز است تأثیر می گذارد، پس هر چه که جلوی چشم است را ساده و مرتب نگه دارید تا اضطراب کمتری داشته باشید.

_طبق میل تان به پیش بینی شده بودن امور عمل کنید: زمان مشخصی برای خوابیدن، بیدار شدن و غذا خوردن برای خودتان تعیین کنید. لباس فردایتان را از شب قبل آماده کنید.

_نفس عمیق بکشید: در طب چینی عنصر فلز با ریه ها مرتبط است. پس وقتی نگران و مضطرب هستید، یک نفس عمیق بکشید.

_کیفیت نقش مهمی در رژیم غذایی شما دارد پس از بهترین مواد غذایی استفاده کنید و همیشه به خودتان برسید.

مترجم:گلریز برهمند
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 19 =