August 15, 2022 at 10:30PM ‘s Post

@zhuanchannel

نشانه های بسته بودن چاکراها:

_ چاکرای ریشه
مدتهاست احساس خوشحالی ندارید؟ هیچ چیزی باعث نمیشه ذوق کنید و از ته دل بخندید؟ احساس می کنید زیر پاتون خالی میشه؟
انگیزه برای زندگی ندارید؟ در بعد جسمی دچار مشکل در ستون فقرات یا استخوانها ٫ دندانها٫ ناخنهای دست و پا٫ مقعد٫ روده ها مثلا یبوست٫ غده پروستات و دچار مشکلات خون مثل کم خونی هستید؟
برای انجام کارهای روزانه بی انرژی هستید؟ اگر برخی از این نشانه ها رو دارید چاکرای ریشه شما دچار گرفتگی است .

_ چاکرای خاجی
آیا زندگی براتون کسل کنندست؟ برای شاد بودن حتما نیاز به مصرف مشروبات الکلی یا مواد مخدر به هر شکلی دارید؟
سرد مزاجید و نمی تونید با جنس مخالف ارتباط برقرار کنید؟ عزت نفس ندارید؟
یا در روابط جنسی افراطی هستید و هیچ رابطه ای شما رو راضی نمی کنه؟
در بعد جسمی دچار مشکل در تخمدانها ٫ پروستات٫ بیضه ها٫ بهم ریختگی دوران پریود در خانمها٫ مشکلات انزال در آقایون. و مشکلات جنسی هستید؟ دچار مشکل در کلیه ها ٫ مثانه ٫ خون٫ ترشحات معده مثل زیاد بودن اسید معده و …. هستید؟ اگر چند تا از نشانه های بالا رو دارید چاکرای خاجی شما از حال طبیعی خارج شده است.

_ چاکرای خورشیدی
آیا براتون سخته اگر چیزی باب میل شما نباشه؟ می خواهید همه چیز طبق نظر شما باشه؟ می خواهید خودتون و دیگران رو کنترل کنید؟ همیشه ناراضی هستید؟
خیلی تلاش می کنید گاهی بیش از حد توانتون؟ و باز هم ناراضی هستید؟ رها کردن مسایل براتون سخته؟ سریع ناراحت میشید؟
مایوس و نا امید هستید؟ در برابر مشکلات کنترل اعصابتون رو از دست میدید؟ در بعد جسمی در قسمت شکم ٫ دستگاه گوارش٫ معده٫ کبد٫ طحال٫ کیسه صفرا٫ قسمت تحتانی پشت٫ و سیستم عصبی بدن دچار مشکل هستید اگر چند تا از این مشکلات رو دارید چاکرای سوم یا همون چاکرای خورشیدی شما دچار گرفتگی است.

_چاکرای قلب
اگر احساس درد یا گرفتگی در قلب٫ کتفها و قسمت بالای پشت بدن ٫ قفسه سینه٫ قسمت ریه٫ و پوست دارید. اگر در بخشیدن آدمها مشکل دارید. یا اگر زیادی در خدمت دیگران هستید و خودتون عشقی دریافت نمی کنید.
اگر در ازای عشقی که میدید منتظر سپاس و قدردانی از طرف دیگران هستید و نبودن این قدر دانی شما رو ناراحت می کنه. یا اگر وقتی کسی از شما قدردانی می کنه شرمنده میشید و احساس می کنید لیاقت دریافت عشق رو ندارید.اگر زیادی وابسته دریافت عشق از دیگران هستید. اگر از دادن عشق به دیگران می ترسید واهمه ترد شدن دارید. چاکرای قلب شما بسته شده است.

_ چاکرای گلو
اگر دچار مشکل در گردن٫ گلو و آرواره٫ گوشها٫ صدا٫ نای٫ لوله های برنشی٫ بالای ریه٫ مری و بازو ها هستید. غده تیرویید شما مشکل داره. و یا در بخش احساسی نمی تونید با کلام احساس حقیقی خودتون رو بیان کنید.
ترجیح میدید با حرکت بیان احساس کنید نه با کلام. استفاده از کلمات رکیک و بی ادبانه. اگر برای بیان احساس عصبانیت فریاد میزنید. کسانی که مدام دروغ میگن. یا برای جلب توجه دیگران مدام حرف میزنن. وقتی در مورد خودتون و احساستون صحبت می کنید صداتون تغییر می کنه. چاکرای گلو دچار انسداد شده ست.

_ چاکرای چشم سوم
اگر در صورت ٫ چشمها٫ گوشها٫ بینی٫ سینوسها٫ مخچه٫ و دستگاه اعصاب مرکزی مربوط به غده هیپوفیز دچار بیماری هستید.
یا در بعد احساسی دچار عدم تعادل.
پافشاری زیاد روی عقل بدون در نظر گرفتن احساسات. اگر فقط چیزهایی رو باور می کنید که ذهن منطقی شما قادر به درکش هست و بقیه چیزها رو کاملا رد می کنید.
احساس تنهایی شدید. زندگی شما تحت نفوذ امیال مادی ٫ نیازهای فیزیکی و احساسات ابراز نشده است. از اندیشه و بحثهای معنوی فرار می کنید و به نظرتون بیهوده هست. به راحتی در شرایط دشوار کنترل خودتون رو از دست میدید. چاکرای چشم سوم شما دچار اختلال هست.

_چاکرای تاج سر
احساس جدایی. و عدم احساس یکی بودن با طبیعت و کل انسانها. ترس از مرگ. احساس بیهوده بودن زندگی. فعالیت جسمی شدید برای فرار از پیری و مرگ. اینها نشانه بسته بودن و گرفتگی چاکرای تاج سر هست.
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 5 =