August 19, 2022 at 10:22PM ‘s Post

@zhuanchannel

پاک‌سازی امواج منفی خانه

_پاک‌سازی با آتش
قرار دادن چند شمع در داخل ساختمان و یا قرار دادن شمع‌های شناور در ظرف آب برای از بين بردن انرژی‌های مرده در ساختمان مفید می‌باشد.

پاک‌سازی با نمک:
می‌توانيد داخل تمام قفسه‌ها، كمدها، كابينت‌ها، ديوارهای توالت، آشپزخانه، حمام و اتاق‌ها و هر جای ديگری از منزل را كه با استفاده از آب نمک دچار تخريب و ضايعه نمی‌شود پاک كنيد
فقط بعد از دقايقی از پاكسازی با آب نمک، با يک دستمال يا پارچه مرطوب مجدداً محل‌هايی را كه با آب نمک پاكسازی كرده‌ايد بكشيد تا اثرات نمک برطرف شود.
در ضمن بهتر است از نمك تصفيه نشده يا نمک دريا استفاده كنيد.

پاک‌سازی با روغن:
مقداری روغن‌های پاک كننده مانند روغن پرتقال، رز، ياسمن يا اسطوخودوس را بسوزانيد.
اين كار اثر آب نمک و آتش را تكميل می‌كند. قبل از سوزاندن روغن بايد تمام پنجره‌ها را ببنديد تا تمام انرژی منفی موجود در خانه توسط اين كار از بين برود.
بعد از اينكه در تمام اتاق‌ها روغن سوزانديد و برای چند ساعتی پنجره‌ها بسته بود، می‌توانيد آنها را باز كرده و اجازه دهيد تا هوا كاملاً پاک شود.

_پاک‌سازی توسط اسپری آب نمکو سرکه: برای اين كار می‌توانيد از دستگاه‌های معمولی اسپری سر استفاده كنيد. می‌توان مقداری از روغن‌های معطر هم داخل آب اضافه كرد.

پاک‌سازی توسط زنگ و طبل (موسيقی كوبه‌ای):
بايد موقع نواختن زنگ يا طبل اجازه داد تا صدا به تدريج از بلند به آرام تبديل شود. می‌توانيد گوشه‌های اتاق‌ها و نقاطی را كه انرژی در آنها راكد است با اين روش پاكسازی كنيد.

_پاک‌سازی با اسپند و عود:

در كنار ساير روش‌ها دود كردن اسپند هم بسيار مفيد است. فقط از عودهای خيلی تند استفاده نكنيد و اينكه بعد از پاكسازی با اسپند برای دقايقی تمام درها و پنجره‌ها را باز كنيد تا انرژی مرده و منفی از فضای خانه خارج شود، بعد عود روشن كنيد تا انرژی مثبت جايگزين انرژی منفی شود.

_پاكسازی با استفاده از كاسه تبتی پاكسازی توسط خود شخص:
فرد با استفاده از مراقبه و مديتيشن و انتقال ذهنی انرژی‌های منفی به آتش اقدام به پاكسازی می‌كند.
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + هشت =