August 23, 2022 at 02:14PM ‘s Post

@zhuanchannel

چرا گربه ها موجوداتی ماورائی هستند؟

در طول تاریخ، بسیاری از تمدن ها به طور سنتی با گربه ها با احترام رفتار می کردند.

دلیل آن نه تنها بخاطر چهره ملوس آنها، بلکه به لطف طیف وسیعی از توانایی های آنها است که اغلب با ماوراء مرتبط بوده است.

بسیاری بر این باور بودند و هنوز هم معتقدند که گربه ها بیشتر از هر نوع حیوان دیگری با هاله ها و انرژ‌های خاص در ارتباط هستند.

حتی در عصر مدرن، گربه‌ها اغلب به شیوه‌های به ظاهر غیرعادی به افراد و شرایط واکنش نشان می‌دهند. اکثر صاحبان گربه چنین لحظاتی را تجربه کرده اند که ساکت با گربه خود نشسته اند و ناگهان گربه‌ به بالا نگاه می کند و برای ساعت‌ها به هیچ خیره می ماند.
گربه‌ها با فرکانس ۲۶ هرتز خرخر می‌کنند، فرکانسی که دانشمندان در درمان‌های ارتعاشی برای ترویج بازسازی بافت ها استفاده می‌کنند.

گربه ها مطمئناً قدرت های درمانی دیگری نیز دارند، آنها استرس را کاهش می دهند، فشار خون را کاهش می دهند و خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش می دهند.
گربه ها از بزرگترین استادان ذن در اطراف ما هستند. آنها وقتی گرسنه هستند غذا می خورند و وقتی خسته هستند می خوابند. روشی رادیکال از زندگی که بسیاری از ما انسان ها هنوز آن را درک نکرده ایم.

آنها می توانند یک نقطه تمرکز را برای مدت طولانی نگه دارند، ظاهراً در نوعی خلسه.

اگر در حالی که گربه روی شما نشسته است مدیتیشن می کنید، گاهی متوجه می شوید که تنفس شما به طور ناخودآگاه هماهنگ می شود، که به عنوان حالت انسجام مراقبه نیز شناخته می شود.

به نظر می رسد این یکی از دلایلی است که علائم استرس در صاحبان گربه در مقایسه با صاحبان سگ یا افراد بدون حیوان خانگی کمتر است.
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 4 =