September 2, 2022 at 10:22PM ‘s Post

@zhuanchannel

وقتی شب به خواب می‌رویم کالبد دوم ما از بدن خارج می‌شود و در کائنات به دنبال کسب انرژی است. در واقع ساختار بدن ما از انرژی است. از ساعت ۱۱ شب تا طلوع صبح زمان گرفتن انرژی از کائنات می‌باشد.

در کتاب "عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر " آمده است که در هستی نوعی انرژی وجود دارد که از آن تحت عنوان انرژی‌های کیهانی یاد می‌شود.

انرژی کیهانی، انرژی‌ای است که تمامی موجودات زنده به آن نیازمندند و بدون آن نمی‌توان به یک زندگی سالم دست یافت.

زمان انتشار این انرژی از نیمه شب تا طلوع آفتاب است، موجوداتی که فیزیولوژی آنها به گونه‌ای تنظیم شده است که بایستی شبها در خواب باشند، سخت به این انرژی وابسته‌اند از جمله انسان.

جالب اینجاست که برای دریافت این انرژی بایستی خواب بود
و در بیداری قادر به دریافت این انرژی نیستیم

گویی کالبد دوم و صور پنهان این انرژی را دریافت می‌کنند و سپس به کالبد اول یا جسم منتقل می‌کنند.

کالبد دوم (بدن_اتری ) در خواب به دنبال کشف جواب سوالات و کنکاش در کائنات است.

کسانی که شب‌ها قبل از نیمه شب به خواب کامل می‌روند ، این انرژی را به نحو مطلوب دریافت می‌کنند و در زمان بیداری با انتقال این انرژی از صور پنهان به صور آشکار، دریافت و وجود این انرژی را خیلی خوب احساس می‌کنند.

سر حال بودن و با نشاط بودن و احساس خستگی و کوفتگی نداشتن پس از بیداری، نشانه دریافت این انرژی است.

انرژی ای که شب دریافت می‌کنید را باید به نحو مطلوبی تقسیم بندی کنید.
سعی کنید برای یک موضوع خاص انرژی زیادی صرف نکنید زیرا شما برای مسایل دیگر خود در طول روز به انرژی احتیاج دارید در طی روز اگر بیش از حد خود را خسته کرده باشید و انرژی خود را به هدر داده باشید ممکن است خوابتان نبرد. زیرا ما برای خوابیدن هم نیاز به انرژی داریم .

برای مثال: اگر شما یک لیوان آب را یک ساعت در دست خود نگه دارید شاید برای شما اتفاق خاصی نیفتد ولی اگر همین لیوان را چند ساعت نگه دارید و همین طور ادامه دهید و چند روز آن را باخود حمل کنید قطعا دست شما خسته می‌شود و دیگر تحمل نگه داشتن آن را نخواهید داشت.

مشکلات روزمره ما هم مثل این لیوان آب هستند. اگر خیلی برای آنها انرژی صرف کنید باعث خروج شما از تعادل می‌شوند. هرشب لیوان آب را زمین بگذارید زیرا وقت استراحت و گرفتن انرژی مجدد از کائنات است. هر ۲۴ ساعت زندگی خود را به ۳ قسمت تقسیم کنید:

یک قسمت خواب
یک قسمت کار و
یک قسمت را برای خودتان صرف کنید.

به زندگی خود نظم دهید تا در آینده انواع بیماری‌ها به سراغ شما نیاید

قبل از نیمه شب تا طلوع آفتاب؛ زمانی است که طبیعت نیز به خواب رفته است در این زمان القائات منفی انجام می‌شود. در این ساعات اگر بیدار باشیم، به شدت تحت القای افکار منفی خواهیم بود.

کسانیکه شب‌ها بیدار هستند و نزدیک صبح می‌خوابند، بیشترین تاثیر پذیری را از نیروی منفی و افکار منفی خواهند داشت
اما کسانی که در این ساعات خواب هستند، تحت تاثیر این القائات قرار نمی‌گیرد.

در ساعات اول صبح، این حالت، عکس می‌شود، یعنی کسانی که در صبح زود خواب هستند، بیشترین تاثیر را از افکار منفی القا شده، خواهند داشت.

کسانی که صبح زود بیدار می‌شوند، از این بخش القات منفی و افکار منفی نیز جان سالم بدر می‌برند.

درنتیجه: کسانی که قبل از نیمه شب به خواب کامل می‌روند و صبح زود بیدار می‌شوند، کمترین تاثیر را از القائات نیروی منفی و افکار منفی خواهند داشت و کسانی که شب‌ها بیدارند و صبح زود خواب، بیشترین تاثیرپذیری را از افکار منفی القا شده خواهند گرفت

معجزه ی سکوت درونی
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =