September 7, 2022 at 02:14PM ‘s Post

@zhuanchannel

پرانا یا نیروی حیات ،سه منبع اصلی دارد

پرانای خورشید:
پرانای خورشید از نور خورشید سرچشمه می‌گیرد و به تمام بدن نیرو می‌دهد و شرایط تندرستی آنرا فراهم می‌کند
با حمام آفتاب یا قرار گرفتن در معرض خورشید به مدت 5 تا 10 دقیقه یا با نوشیدن آبی که در معرض آفتاب بوده است، می‌توان آن را به دست آورد.
این پرانا قدرت زیادی دارد و تماس طولانی با آن موجب آسیب تمامی کالبد جسمانی می‌شود.

پرانای هوا:
این پرانا، هنگام تنفس از طریق ریه‌ها و یا مستقیما توسط مراکز انرژی کالبد بیوپلاسمیک جذب می‌شود، این مراکز چاکرا نامیده می‌شوند.

جذب پرانای هوا با تنفس آهسته و موزون بیشتر از زمانی است که تنفس سریع ، کوتاه و کم عمق است، افرادی که آموزش‌های خاصی دیده‌اند، می‌توانند آنرا از خلال سوراخ‌های پوستی نیز جذب کنند.

پرانای زمین: پرانای موجود در زمین از طریق کف پا جذب می‌شود، این عمل به صورت خودکار و ناآگاهانه انجام می‌پذیرد، قدم زدن با پای برهنه، میزان جذب آنرا افزایش می‌دهد.
با فراگیری جذب آگاهانه این پرانا شخص می‌تواند نیروی حیاتی، ظرفیت انجام کار و توانایی روشن بینی خود را افزایش دهد. آب ، انرژی حیاتی خورشید ، هوا و زمین را که با آن در تماس است، جذب می‌کند. درختان و گیاهان پرانای خورشید، هوا، آب و زمین را جذب می‌کنند.

غذاهای تازه محتوی پرانای بیشتری هستند.
پرانا را برای شفا دادن می‌توان به دیگران منتقل کرد. افرادی که انرژی حیاتی بسیار بالایی دارند در اطراف خود احساس بهتر بودن و سرزندگی ایجاد می‌کنند، در حالی که افرادی با میزان پرانای پایین به طور ناخودآگاه از دیگران پرانا جذب می‌کنند. ممکن است شما با افرادی مواجه شده باشید که بدون هیچ دلیل خاصی شما را خسته یا تخلیه می‌کنند.

بعضی از درختان مانند درخت کاج یا درختان پیر و غول پیکرسالم ، پرانای بسیار بالایی به بیرون بازتاب می‌دهند
دراز کشیدن یا استراحت کردن زیر این درختان، برای افراد خسته یا بیمار بسیار سودمند است و با درخواست کلامی از شعور درخت برای کمک به بهبود بیمار می‌توان نتیجه بهتری گرفت.

میزان پرانا در بعضی مناطق بیش از سایر جاهاست گاهی چنین مناطقی با این میزان بالای انرژی به مرکز شفا تبدیل می‌شود.

در شرایط نامساعد آب و هوایی، عده زیادی از مردم دچار بیماری می‌شوند، به همین دلیل بسیاری از مردم احساس کسالت جسمی و ذهنی می‌کنند و مستعد ابتلا به بیماری‌های عفونی می‌شوند. جذب آگاهانه پرانا از زمین و هوا از بروز چنین حالاتی پیشگیری می‌کند.

در طول روز پرانا بیشتر از شب است
و ساعت 3 تا 4 بامداد ، میزان آن به حداقل می‌رسد. این حقیقت توسط روشن بینان که قدرت دیدن هاله افراد و انرژی ها را دارند، رؤیت شده است.
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 8 =