September 7, 2022 at 09:21PM ‘s Post

@zhuanchannel

ماه‌های تغییر پذیر و متحرک
عبارت است از: خرداد، شهریور، آذر، اسفند.
اگر ماه تولد شما در گروه تغییر پذیرها یا همان موتابل باشد، شما برای این زاده شده‌اید که نان روزانه‌تان را با ارتباطات و ربط دادن اندیشه‌ها و فعالیتها به دست آورید.

شما چنانچه مسئول بی‌نظمی اطراف خود باشید، احساس ناراحتی و عذاب خواهید کرد
همین‌طور هم در اوقاتی که به ناچار باید در پشت میزی بنشینید و یا در مکانی تنها باقی بمانید و مسئولیت اوضاع را به عهده بگیرید.

شما بر عکس متولدان ماه‌های کاردینال، از رهبری و ریاست خوشتان نمی‌آید و مانند متولدان فیکس هم دوست ندارید مسئولیت و مراقبت از اوضاع را عهده‌دار باشید.

شما نیاز دارید که دائما در حرکت و جنب و جوش باشید، مدام به مسافرت بروید و تبادلات فکری و ذهنی انجام دهید؛ ارتباطات و تبادل نظرهایی که معمولا با افرادی از ماه‌های کاردینال یا سازمان دهندگان ماه‌های فیکس برقرار می‌سازید.

شما در ضمن از این که برای خودتان کار کنید راضی و خرسند هستید، البته به شرط آن که فعالیتی که در نظر دارید، به شما این امکان را بدهد که با مردم اطرافتان ارتباط برقرار کنید و عقاید متفاوتی را به دیگران بشناسانید و از افکار جدیدی سخن بگویید

شما برای آن‌که با عشق و علاقه در محیط حرفه‌ای، به کار خود ادامه دهید، باید دارای آزادی کامل و تنوع در نحوه فعالیت باشید و هرازگاه تغییر و تحولاتی در محیط کاری خود انجام دهید.

شما همچنین از بحثها و تبادل نظرهایی که بر سر میز قهوه و یا در هنگام ناهاری طولانی مدت صورت بگیرد، بسیار احساس رضایت می‌کنید و این کارها به نظرتان جالب توجه و مهیج می‌آید.

هر شغل و حرفه‌ای که شما را در محلی اسیر سازد، و موجب گردد مسئولیت تام فعالیتها و اعمال دیگران را به عهده بگیرید به نارضایتی شما منجر می‌شود
و سرانجام باعث می‌گردد دچار خستگیهای جسمانی و فشارهای روحی و عصبی و حتی افسردگی‌های احساسی و عاطفی شوید که آن نیز شما را به سوی امراض مزمن سوق خواهد داد.

هرکدام از متولدان چهار ماه موتابل، برای برقرار سازی ارتباط با دیگران زاده شده‌اند.
به هر حال نوع کار با روحیه فردی هر یک از چهار ماه است.
برای مثال، چنانچه شما فردی از ماه خرداد (و از گروه تغییر پذیر و موتابل باشید) از عنصر هوا ریشه می‌گیرید که با شخصیتی که متولد شهریور باشد و دارای عنصر زمین است، فرق دارید

از کتاب علائم ستاره‌ای
نویسنده: لیندا گودمن
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − ده =