September 18, 2022 at 10:22PM ‘s Post

@zhuanchannel

۵ عادت غلط که در قدرت های روحی ما اختلال ایجاد می کنند

هنگامی که صحبت در مورد قدرت‌های روحی و یا همان معنوی پیش می‌آید اکثر مردم تمامی توجه خود را به کارهایی که قادرند برای بالا بردن قدرت‌های روحی و معنوی‌شان انجام دهند متمرکز می‌کنند.

اما بسیاری از اقداماتی که توسط مردم انجام می‌شود، موجب کند شدن این فرآیند می‌گردد.
بیشتر افراد فراموش می‌کنند که قدرت‌های درونی، قدرت‌های روحی یا معنوی، نیاز به شخصیتی پذیرا، روحی قدرتمند و انسانی مقتدر دارند
بدین ترتیب بسیاری از افراد هستند که پا در این راه گذاشته اما فراموش می‌کنند که شخصیت خود را نیز ارتقا دهند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی از این عوامل اجتناب کنید تا قدرت های روحی شما به طور طبیعی رشد کند.

۱-مصرف مواد سمی مانند سیگار، مواد مخدر، قهوه، الکل و شکر. اغلب مردم از چنین موادی سوءاستفاده به عمل می آورند.

من اعتقاد دارم که حتی اگر اعتدال را هم در مصرف چنین مواردی رعایت کنید؛ در مرزی باریک‌بین عادت‌های ناسالم و رفتارهای پرخطر قرار می‌گیرید.

هنگامی که به اعتیاد می‌اندیشیم به خود اجازه می‌دهیم تا دلبستگی های عاطفی منفی به طور بالقوه‌ای به میدان انرژی ما بچسبند و باعث شوند تا انرژی ما نشست کند و سطح ارتعاشات و قدرت‌های روحی ما پایین آید.
هرگز تحت تأثیر ذهنی که جوهره ی آن تغییریافته است برای انجام اعمالی مانند مطالعه، مدیتیشن یا شفا دادن وارد حالت خلسه نشوید.

۲-مشارکت در داستان سرایی و گسترش شایعات
و غیبت و تهمت ،ارتعاشات ما را تیره می کنند.

هنگامی که ما سخنی منفی را در مورد دیگران به زبان می‌آوریم در واقع در حال آسیب رساندن به روح او هستیم.

با نسبت دادن کلمات بد و مضر به دیگری، ما با سهیم بودن در کلمات و احساساتی که دارای سطح اندیشه‌ای پایین‌تر متصل به دیگران هستند، از ارتقا سطح آگاهی خودمان جلوگیری می‌کنیم.
باید از چنین مواردی دوری‌کنید.
شما مجبور نیستید تا با سخنانتان به روح دیگری آسیب برسانید.
کلمات، انرژی هستند. احساسات، انرژی هستند. وجود آن ها در یک اتاق یا در یک محل متفاوت از ما هم دارای اثر مشابهی است. نتیجه کار، یکی است.

۳-اجازه دادن به خود منفی برای سرکشی کردن قطعا پیشرفت شما را در نطفه خفه می کند.

صحبت من در اینجا در مورد سوءاستفاده ناخوشایند از قدرت‌های درونی ست. مانند جستجو در زندگی دیگران، تلاش برای استفاده از استعداد خود برای نفوذ بر دیگران، شکستن غرور و شخصیت دیگران، استفاده از قدرت‌های برتر خود برای برتری یافتن بر دیگران و امثال این‌ها است.
گاهی ممکن است فراموش کنیم که انسان‌ها فارغ از قدرت‌هایی که ممکن است مثل شما داشته باشند یا خیر، منبع نور و عشق هستند و قدرت‌های شما عامل برتری شما بر دیگران نیست.

۴-عدم ایجاد یک محیط کاری امن و محافظت شده برای فعالیت های معنوی خود مانند مدیتیشن، خواندن و فرآیند شفا دادن.

اگر ما این کار را انجام ندهیم و از نظر انرژیک پاکیزه نباشیم درب ورود انرژی‌های نامطلوب و منفی را باز گذاشته‌ایم و قدرت‌های روحی خود را از دست خواهیم داد.

۵-عدم مرزبندی و بی توجهی به محدودیت هایی که برای شما در نظر گرفته شده همیشه یک خطر محسوب می شود.

برای مثال انجام فرآیندهای معنوی در زمانی که شما خسته یا مریض هستید و یا حتی هنگامی که در یک محیط ناسالم از نظر عاطفی قرار دارید، قدرت‌های روحی شما را مسدود می‌کند.

برای ما مهم است هر زمانی که قصد داریم از لحاظ معنوی تأثیرپذیر باشیم صداقت را با خودمان رعایت کنیم و محدودیت‌هایمان را بشناسیم و مهم‌تر از همه حواسمان به خودمان باشد.

اگر نمی‌دانید از کجا شروع کنید بهتر است که در این زمینه مطالعه کنید و از اساتید این رشته بهره ببرید؛ اما بی‌گدار پا در این راه نگذارید.
ابتدا شخصیت و روح خود را پذیرای این برتری نمایید.

راستمرد
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − یازده =