September 27, 2022 at 11:59AM ‘s Post

همیشه خیلی خیلی دلسوز بوده ام به حال کسانیکه تعصب اسیرشان کرده باشد، زیرا اول‌ از همه خیلی خیلی سخت است که از دست این ویروس ذهنی بشود خلاص شد و حقایق را دید(احتمال نجات از دست این ویروس تقریبا محال است، چون تعصب سر سخت ترین ویروس هستی است)، و ثانیا این ویروس لعنتی معمولا در هر کله ای که فرو رفته، دیگر از آنجا بیرون نمی آید و همه وجود یک فرد را برای خودش میکند، و طوری چشم و گوش و دست و پا و عقل و فکر قربانی اش را اسیر خود میکند که از وقتی تعصب وارد یک وجود میشود، تمام اعضای بدن و کل انرژی هر فرد فقط صرف پای همان تعصبات ماندن خواهد شد مگر واقعا معجزه ای درونی به نام آگاهی را فرد برای خودش رقم بزند…

در این سالها مکررا اشاره داشته ایم که فرد متعصب، بر خلاف تصور عموم، بیش از اینکه جنایتکاری «واقعا بیرحم» باشد، در حقیقت یک انسان مثل ما و شماست که ویروسی بی رحم و پدیده ای بینهایت واگیردار به نام «تعصب»، مغزش را تسخیر کرده و از وجود او بیرون نمی آید و حتی خودش هم نمیداند که دارد چکار میکند. همانطور که انسانهای معمولی در جامعه سر تیم فوتبال مورد علاقه شان بعضا حاضرند کله یکدیگر را از جا بکنند، فرد متعصب در ابعاد دیگر جامعه نیز دقیقا دچار چنین مشکلی شده است و حتی توان نجات خود از این اسارت را هم ندارد(تا بتواند دوباره حقیقت را همانطور که هست و به دور از تحریفی که تعصب، در ادراکات او از جهان اطراف ایجاد میکند ببیند).

*هیچکس حق ندارد به دختران و زنان سرزمینمان بیرحمانه آسیب بزند، اینکار نه انسانی است، نه منطقی، و نه قانونی، و نه حتی اسلامی(چون این روزها کتک زدن بیرحمانه را به نام اسلام انجام میدهند)، و نه در هیچ طرز فکر عاقلانه ای در کل تاریخ جایی داشته.

همه مردها در مسیر زندگی باید همواره نقش مهم خود در دفاع از زنان را در هر جایی که لازم است انجام دهند. هر کجا که در کل مسیر زندگی لازم دیدیم، باید دفاع و پناه تمام زنان باشیم، زیرا اگر ما کنار زنان نباشیم، تجاوز، دست درازی یا حتی کتک زدن یک زن بی پناه به دست یک فرد دیگر خیلی کار سختی نیست. و بسیاریها باید احترام به زن را از همسر و دختر خودشان و به عبارتی خانه خودشان شروع کنند.

با کسانیکه به هر شکل به زنان تجاوز، خشونت فیزیکی یا هر نوع تعرضی میکنند(هر زنی با هر باوری، چه چادری چه هر پوشش دیگری)، آنطور که لایق شرافت یک مرد حقیقی است باید مقابله کرد.
احتراما، هر کسی احیانا خشونت علیه دختران سرزمینمان و زنان در جهان را تایید مینماید همین الان همراهی با ما را ترک نماید.

@Unlimited_Power
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =