September 29, 2022 at 09:09AM ‘s Post

جهش کوانتومی بسیار عظیمی در راه است برای رهایی ، رهایی از داستان های کهنه. حتی شخصیتهای داستان ما در حال تغییر هستند. اما نویسنده این داستان کیست ؟
کسی نیست جز خود ما !

در هفته اول اکتبر اوج انرژی نبرد گادزیلا و کینگ کونگ را تجربه می کنیم. سترن و اورانوس آماده اند تا بقایای دنیای کهنه را فرو بریزند و این دنیای کهنه دقیقا پروگرام های کهنه میراثی ذهنی و باوری ما هستند

تقابل ژوپیتر با خورشید در چند روز گذشته دقیقا بیان این حقیقت است که زمان زدوده شدن از باورهای گذشته برای نهادینه شدن هویت جدید فرارسیده.
این شناخت هویت جدید همان رویش جوانه است که منجر به شکوفایی « من » جدید میشود و این « من » ها بیدار می‌شوند تا خود را ابراز کنند.

بنابراین قوانین نهادینه شده قبلی را نمی پذیرند و با باورها و قوانین گذشته برخورد می کنند چون رویش نو شرایط نو برای رشد میخواهد. حالا تصور کنید در سطح جوامع وقتی ژوپیتر در قوچ هویت جدید هر فرد را شروع به خلق می کند چه اتفاقی می افتد؟ موجی عظیم از هویت های متولد شده شروع به ابراز وجود می کنند و اعلام می کنند «« من هستم »» و هر « من » خود تبدیل به لیدر و راهبر میشود .

وقتی همه با هم یکصدا می گویند «« من » هستم این صدا تبدیل می‌شود به «« ما هستیم »» و اینچنین است که ژوپیتر در قوچ هر بار حماسه خلق می کند و امواج فردی را به امواج جمعی مبدل می کند. دقیقا مثل سال ۲۰۱۱‌ که شاهد خروش مردم در کشور های عربی بودیم. ژوپیتر در قوچ سر نترس دارد چون شجاعت و دلیری قوچ را در کدهای ژنتیک روح ما تشدید می کند.

چون ژوپیتر در قوچ این پیوند را در آنها قدرتمند تر تشدید می کند. بخصوص که ژوپیتر مسیر قوچ را دوباره در سال 2023 طی می کند. نسل جوان بخشی از 1995و البته تمام متولدین 1996 تا 2003 که اورانوس در آکواریوس دارند هم از 2020 در حال تحول و دگرگونی هستند تا نقش خود را در برقراری ساختارهای جدید دنیای جدید ایفا کنند. این جوانان راه را هموار می کنند تا نسل پلوتو در خوشه ای ها ( متولدین 1956 تا 1972 ) به روی کار و مسند قدرت بیایند تا بقایای خرد شده و پودر شده دنیای فرو ریخته ای که نسل پلوتو در لئو حاکمیت کرده بود را پاکسازی کنند و به مردم خدمت رسانی کنند.

چون خوشه نشان خدمت رسانی است در حالیکه لئو نشان سلطان است و می‌خواهد صرفا حاکمیت کند نه به قصد خدمت رسانی ، بلکه برای حکمرانی و‌ ارضای حس قدرت طلبی.‌ نسل پلوتو در لئو بسیار پتانسیل دیکتاتوری دارند در حالی که نسل پلوتو در خوشه قدرت را در خدمت گزاری می بینند.

بنابراین ما در مرحله انتقال قدرت از نسلی به نسل دیگر هستیم که روند تاریخ را تغییر می‌دهد. با اوج نود درجه سترن و اورانوس در هفته اول اکتبر انتظار میرود تضاد باورهای نسل قدیم و نسل جدید شدت یابد و به نقاط مختلف دنیا توسعه پیدا کند.

با ورود ونوس به خانه خود نشان ترازو دنیای خارج از بالانس ما ، زیبایی و هامونی را در تبلور آزادی و عدالت می بیند و هر چه ریتم آن در خارج از مدار آزادی و عدالت باشد زشتی خود را نمایان می کند تا پاکسازی شود. ونوس فردا وارد نشان ترازو می‌شود و تا ۲۳ اکتبر در نشان برابری و عدالت باقی می ماند تا همزمان با نبرد سترن و‌ اورانوس ، نوای موسیقی ذهن ما را متوجه نابرابری ها و بی عدالتی هایی کند که چهره زمین ما را کریه کرده آند و‌چه زیباست که الهه ها همگی در آغاز پروسه این زشتی زدایی های نازیبا از ماه کامل قبلی نقش آفرین شدند.

#راشل
@farsihoroscope
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =