October 2, 2022 at 11:53AM ‘s Post

@zhuanchannel
بابک تختی، پسر زنده‌یاد غلامرضا تختی، با انتشار متنی در فیس‌بوک، به استفاده از نام پدرش در یک کلیپ حکومتی در صداوسیما، اعتراض کرد و نوشت: «شرمتان بیاد از این بی شرفی. شروین که بهترین شعر و موسیقی پس از سال ۵۷ را ساخته و پیشکش مردم بی پناه کشورمان کرده، معلوم نیست کجاست، نه شهامت دارید آزادش کنید نه شهامت دارید به دست گیریش اعتراف.»

بابک تختی در ادامه نوشت: «حالا هم حق مولف او را دزدیدید هم از تختی اسم می برید. تختی هیچ ربطی به شما نداشت. در این زمانه که بچه های زیبا و دلیر مملکت را به خاک و خون می کشید نام از تختی آوردن که سراسر زندگی و وجودش عشق به آنها بود نهایت بی شرفی و رذالت است. من به جای اینها از همه ی خانواده های داغدار و مردم عذر می خواهم.

شجاع خلیل زاده، مدافع تیم ملی فوتبال ایران با انتشار ویدیوی «برای …» از شروین حاجی‌پور در اینستاگرامش نوشت: برای تو که هنرمندی و میخونی، برای هم نوع و هموطنت پریشونی، برای احساس آرامشی که دادی، برای تو که، بیگناهی، برای #شروین، برای مهساامینی، برای حسین ماهینی، زن زندگی آزادی»

جانلوئیجی بوفون، دروازه‌بان پیشین یوونتوس و تیم ملی ایتالیا، با حمایت از زنان ایرانی که برای آزادی می جنگند، گفت:
اخبار و تصاویری که از ایران می‌آید تکان‌دهنده است
بیایید صدایشان را به گوش مردم برسانیم و از این افراد، این زنان و مردان حمایت کنیم. آنها کاری جز به گوش رساندن صدای خود و دفاع از حقوق و آزادی نمی‌کنند

شکوفه صفری، ملی پوش والیبال زنان ایران با انتشار یک استوری در اینستاگرام، نوشت: «برای آرزوهامون که بخاطر مغزهای زنگ زده نابود شدن»

پ.ن؛ خیلی از مادران این سرزمین این روزها داغدار کشته شدن بچه هاشونن. براشون انرژی بفرستید
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =