October 5, 2022 at 11:29AM ‘s Post

…تمام جهان هستی در حال تغییر است و هیچ چیز تا ابد ساکن نمی ماند

حقیقتا وقت انتخاب است. انتخاب در ماندن در پروگرام هایی که از کودکی در ذهن ما قانونمند شده اند یا شکستن ان پروگرام ها و قانون ها. اورانوس قانون شکن است و سترن میخواهد قوانین و ساختارها را پابرجا کند. موضوع در اینجاست که این دو وقتی نبرد می کنند ذهن ما از هم گسیخته میشود و نمی داند چه قانونی و چه ساختاری را میخواهد از هم بدرد.

ساختارهای رابطه ای به شدت تغییر می کنند چون پیوند سترن و پلوتو در ترازو در سال های ۱۹۸۳ و ۱۹۸۲ میلادی یا به عبارتی همان ۱۳۶۱ و‌ ۶۲ خورشیدی رابطه ها را وارد فاز جدید ساختاری کردند و متولدین آن سال ها هنوز که هنوزه شاید نتوانسته باشند بالانس و تعادل را در رابطه های خود ایجاد کنند و برای همه ما قوانین و سنت های خاصی درباره چگونگی و باید و نباید رابطه ها شکل گرفت.

یکی از مواردی که در حال در هم شکسته شدن است باید ها و نبایدهای رابطه ای است که خواهید دید در دهه پیش رو دیگر شباهتی به گذشته نخواهد داشت. از نگاه کلی تر ساختارهای جامعه ای در حال شکسته شدن هستند و نسل جدید باید ها و نبایدهای نسل قدیم را نمی پذیرد.

قبلا هم توضیح دادم بودم که نسل جدید روبروی قوانین نسل گذشته می ایستد و نه تنها در جامعه کلان بلکه در خانواده که واحد کوچک جامعه است این از هم گسیختگی دیده می‌شود بخصوص بین والدین و فرزندانی که نشان های فیکس دارند. آکواریوس ، تارس، عقرب و لئو.

موضوع اینجاست که این تعاملات سنگین و قدرتی مدت درازی درگیر هستند و مدت درازی هم تاثیر خود را نشان میدهند. مثلاً نبرد سترن و اورانوس موضوع انرژی دو سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ می‌باشد و در پس پرده همه تعاملات حضور داشتند و تاثیر آن آینده را دگرگون می کند. چون دنیای کهنه تک تک ما فرو می‌ریزد و دنیای کهنه یعنی ساختارهای پروگرام شده و قوانین ذهنی ما. در نتیجه شغل ما ، رابطه ما ، سیستم زندگی ما ….همه و همه دگرگون می‌شود و اصلا سوال این است ؟ آیا می‌خواهیم در سیستم بمانیم یا خودمان برای خودمان سیستم بی سیستمی را شکل میدهیم. شغل آزادانه ، درآمد مستقل ، قوانین طبیعی ، زندگی آزاد ، عدم پاسخگویی به مقام بالاتر ، رابطه ای آزاد از نگرانی برای حرف دیگران یا چشم و هم چشمی با این و آن ، خلاصه اینکه اورانوس این سیستم‌ها را در هم می شکند و آنچه می ماند در وهله اول سردرگمی است چون ما عادت کرده ایم در سیستم باشیم و اطاعت کنیم. اما بعداً با روند طبیعی و آزادانه خودمان را سازگار می کنیم.

اگر چه اورانوس مسیر ساختار شکنی را با هرج و‌مرج طی می کند اما در نهایت نسل آزاد و جوان که پیوند اورانوس و سترن و نپتون در کپریکورن دارند ( متولدین ۱۹۸۸ و ۱۹۸۹ ) و بعد از آن نسل اورانوس در آکواریوس ( 1995 تا 2001 ) با انرژی اورانوس همراه می‌شوند تا در این ساختار شکنی نقش خود را ایفا کنند تا نسل پلوتو در خوشه ( 1956 تا 1972 ) قوانین و ساختارهای ایگویی و استبدادی و انحصار قدرتی نسل پلوتو در لئو ( ۱۹۳۷ تا ۱۹۵۶ ) را پاکسازی کند
و این خودش یک دهه کار است تا ما کم کم از ساختارهای قدیمی آزاد شویم و طعم تثبیت ساختارهای جدید و شادی را بچشیم .

اگر در یادتان باشد گفتم که دسامبر ۲۰۲۰ پیوند ژوپیتر و سترن فرهنگ دنیا را تغییر میدهند. و این فرهنگ سازی برای ده سال اول بسیار سنگین است و بعد از دهه اول نوآوری ساختاری و فرهنگی بیشتر ملموس خواهد بود.

پس برگردیم سر حرف همیشگی : ما روح هایی هستیم که وظیفه بزرگی در ارتقای زمین روی دوش مان نهاده شده و چه بخواهیم و چه نخواهیم باید این دوره هرج و‌مرج را تجربه کنیم. فراموش نکنید که نوشتم زلزله های سرآغاز تحول و دگرگونی هستند.

#راشل
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + نه =