October 11, 2022 at 12:40PM ‘s Post

@zhuanchannel

از سال 2020 فروپاشی دنیای قدیم شروع شد. این فروپاشی شامل دنیای تک تک ما هم میشود. دنیای تک تک ما شامل افکار ، باورها و الگوهای رفتاری ما میشود.

از 2020 ما قویا در حال دگرگونی هستیم و حالا تحت تاثیر ماه کاملی که تجربه کردیم قسمتی از هویت ما که تحت تاثیر شرایط در ما برنامه ریزی شده و در واقع بخشی از هویت اوریجینال ما نیست حالا باید رها شود
و قسمت های نو متناسب با آگاهی جدید در ما شروع به رشد کند. قسمت هایی که بذر آن در مارچ و آوریل 2022 کاشته شده بود.

چشم ما در حال باز شدن به روی زیبایی های زندگی است چون در حال بیدار شدن هستیم.

بهتر بگویم هر آنچه به آن به دروغ بهای فیک داده بودیم در حال ریزش است و آنچه زیبایی حقیقیست در چشم ما شروع به درخشش و ارزشمندی می کند.

مثل کسی که در خواب جادویی تحت طلسم بوده و زشتی و تاریکی برایش عادی شده بوده اما ناگهان از خواب بیدار میشود و متوجه میشود که در توهم بوده. این توهم ناشی از القا شده های اجتماع در ما پدیدار شده بود. القا شده هایی بر اساس ارزشمندی های دروغین. روش زندگی که باید اینطور و آنطور باشد و هر چه و هر که خارج از این چارچوب باشد پسندیده نیست و این ماه کامل زمان شناخت این هویت فیک و تشخیص آن از حقیقت روح ماست و اینکه چه کسی میخواهم برای آینده باشم.

چون وقتی نمی دانیم چه می‌خواهیم باشیم و چه کسی هستیم نمی توانیم در فرکانس جدید دنیای جدید مان را بسازیم ، همان دنیایی که از ماه می 2022 جدی اما بسیار آهسته شروع به ساختن کردیم. این بنای جدید را نمیشود با ارزش های فیک قبلی ساخت.

ارزش های فیک اجتماعی که تماما باعث استرس و فشار روی ما بوده. به عنوان مثال همیشه پرفکت بودن طبق خواسته پدر و مادر و جامعه ، درس خواندن برای قبول شدن در دانشگاه بر اساس ارزش های فیک جامعه ، کار کردن و پول در آوردن برای پرداخت آب و برق و مالیات و قرض بانک و ….

همه و همه برای زندگی بهتری که معلوم نیست چه کسی آنرا زندگی بهتر تعریف کرده ؟؟!!! کار کردن و اطاعت کردن در محیط کار و اگر اطاعت نکردی اخراج میشوی….این استاندارد ارزشی جوامع ماست ، همان جوامعی که از سال ۲۰۲۰ شروع به ریزش و تخریب کرده آند.

پس این ساختارها متناسب با حقیقت روح ما نیستند و ارزش های حقیقی در دنیای ما گم شده‌اند و حالا زمان آن رسیده که خرد جمعی این ارزش های گم شده را به دنیای تاریک و تارعنکبوت گرفته استثماری ما بازگرداند پس هر فردی باید این رفتارها را اول به خود بازگرداند به جای اینکه تخت فشار جامعه و قضاوت دیگران به استایل زندگی گذشته ادامه دهد.
در واقع ما نیاز داریم که از این زخم ها به شفا برسیم چون این استاندارد های نادرست روح و روان ما را زخمی و از تعادل خارج کرده.

اما رسیدن به شناخت خود حقیقی آسان نیست و مطمئنا ما مرحله ای از سردرگمی را اول تجربه می‌کنیم و این سوال پیش می‌آید که «« من کیستم ؟ »» بخصوص که مارس در مسیر حرکت خود در نشان دوقلو برای مدت درازی با نپتون در زاویه سختی است و ایگوی جدید در ما براحتی نمی‌تواند شکل بگیرد و باید از مرحله مه آلودگی و سردرگمی عبور کنیم تا بتوانیم به مرحله شفقت و دلسوزی و خودعشق ورزی برای آرامش و صلح درونی خود وارد شویم.

بخصوص که ژوپیتر بزودی وارد نشان ماهی میشود و زمان اتصال دوباره ما به منبع آرامش و عشق فرا می‌رسد تا با عشق و شفقت الهی ارتباط بگیریم و پس از آن ژوپیتر مجدد وارد نشان قوچ می‌شود در آخر دسامبر ۲۰۲۲ و آنجاست که ما با شناخت و حکمت بیشتر این پروسه زایشی هویت جدید و رفتار جدید را تجربه می‌کنیم. اما پروسه رشد هویت جدید آغاز شده و هویت جدید میدهد √ شخصیت جدید و √ الگوهای رفتاری جدید بر اساس استانداردهای طبیعی نه باید و نبایدهای کهنه اجتماعی.

#آسترولوژی
#راشل
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 13 =