October 31, 2022 at 10:56AM ‘s Post

31 اکتبر 2022. آغاز حرکت برگشتی مارس در نشان دوقلو که تا 12ژانویه 2023 ادامه خواهد داشت.

در این زمان ما نمی‌توانیم با فول پتانسیل حرکت کنیم چون انرژی مارس درونی میشود نه بیرونی ، به همین دلیل آغاز تصمیم های مهم توصیه نمیشود بلکه پروژه هایی که از قبل شروع شده را ادامه می‌دهیم تا به پایان برسانیم.

در تمامی این مدت موتور ماشین ممکن است به مشکل بخورد و بهتر است ماشین خرید و فروش نشود

تا جایی که ممکن است و دست خود ما هست جراحی انجام ندهیم چون احتمال عفونت و دیر ترمیم شدن زخم و حتی تکرار دوباره جراحی بخاطر راضی نبودن از نتیجه بسیار شایع می باشد.

پیوند ازدواج در این مدت توصیه نمیشود. در تمامی این مدت ارتباطات در نوسان و چالش خواهد بود چون دوقلو نشان ارتباطات است و باید مراقب مشاجره ها و آتش افروزی های کلامی و نوشتاری بخصوص آنلاین باشیم.

احتمال چالش در کارهای کامپیوتری ، اینترنتی، نرم افزاری بسیار بالاست و قطعا اخبار مربوط به قطع و اختلالات و ساختار مجدد اینترنت و ….داغ داغ میشود.

قسمت زیادی از این حرکت برگشتی مارس آتشین در چالش با خدای دریاها نپتون می باشد که سردرگمی حرکت های ما را بیشتر می کند و فریب ها و سرگرمی های رسانه ها را افزایش میدهد اگر چه تعامل سازنده ای برای خلق آثار هنری است.

زمان مارس برگشتی بسیار خوب است اگر برای کنترل خشم بتوانیم تمرین داشته باشیم. در مورد چگونگی بالانس این انرژی با ورزش ، و پرداختن به کودک درون و وقت گذرانی با کودکان توضیحات داده ام.
#راشل
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =