November 4, 2022 at 11:47AM ‘s Post

4 نوامبر 2022. ماه در نشان ماهی، تا حدود ساعت شش بعد از ظهر بوقت تهران ، ماه در ماهی میتواند آرام بخش باشد و ما را به انزوا و تنهایی برای شارژ کردن باتری های مان بکشاند.

تمایل به سکوت ، مدیتیشن ، شمع و‌عود ، راز و نیاز ، تخیل و تصور ، موسیقی و‌ انواع هنر ، خواب و استراحت در ما زیاد می‌شود.

تضاد احساسی بین گذشته و حال ، تمایل احساسی به ماندن در گذشته آشنا و در عین حال تلاطم احساسی ضد و نقیض و بدون تعادل میتواند نتیجه این تعامل باشد.

اما از حدود ساعت شش بعد از ظهر امروز بوقت تهران این تلاطم احساسی میتواند منجر به واکنش و عکس العمل های احساسی کلامی غیر قابل کنترل همراه با خشم و پرخاش شود و این البته مقدمه ای است برای روزهای توفانی که پیش رو داریم.

پس امروز از حدود عصر بوقت تهران باید مراقب و گفتار خود باشیم چون شمشیر زبان میتواند باران اشک را از چشمان مان جاری کند. از فردا ونوس وارد تا اسکوئر سترن و اورانوس میشود و مسائل پولی و ارزی و مالی و دارایی ها و رابطه ها وارد تنش و کشمکش میشود.

کشمکش بین کنترل یا آزادی !!! این کشمکش هر روز به نوعی توسط تعاملی تشدید میشود تا هشت نوامبر که به نقطه دیوانه وار برای آزادی می‌رسد و از هر طرف این انرژی صاعقه وار آزاد میشود چه در زندگی فردی و چه در امور اجتماعی و حکومتی.

پس امروز را در به آرامش رسیدن و ارتباط با خود برتر از دست ندهیم.

چون پیام های واضح در حال رسیدن است. پیام هایی که برای آماده کردن و بیداری ما برای رهایی بزرگ هستند.

#هوروسکوپ_روز
#راشل
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 10 =