November 7, 2022 at 12:46PM ‘s Post

ما در حال رفتن به میدان انرژی هستیم که ناخالصی ها را دفع می کند ، هر آنچه با دنیای جدید ما سازگاری ندارد باید دفع شود.

تغییر شدید اب و هوایی در نقاط مختلف دنیا تبلور زمینی همین انرژی باشد. اورانوس سیاره مدرن آینده است و با دیدگاه های مرتجع عقب مانده سازگاری ندارد و به همین دلیل برق های فشار قوی اورانوس ما را از میدان انرژی در جا زده و گندیده و عقب مانده به بیرون پرتاب می کند چون ما شایستگی بالاتر رفتن داریم، چون‌ما لیاقت بهتر زیستن داریم.

اما بهتر زیستن چیست ؟معیار بدتر و بهتر از نظر اورانوس چیست ؟ اورانوس هر چیزی را که در راستای حقیقت و صداقت نباشد آلوده می بیند. هر چیزی که فریب و‌بازی باشد. اورانوس ناب است ، تمام عیار است.

بدون شک ماه گرفتگی فردا هشتم نوامبر شوک بزرگی خواهد بود که آستانه باز شدن پورتال جدیدی است که مدت ها ادامه دارد و فقط مربوط به نوامبر ۲۰۲۲ نیست. اما نوامبر ۲۰۲۲ نقطه عطفی خواهد شد برای آزادی خردجمعی که البته متشکل از میلیاردها خرد فردی است.

آگاهی ما در حال صعود به مرحله ای بالاتر است و به همین دلیل است که ناخالصی ها را حس می کنیم و می فهمیم که باید فاصله بگیریم چون اورانوس ارتعاش ناخالص را نمی پذیرد.

اما آیا شجاعت رهایی ناخالصی ها و ترس ها را داریم ؟ آیا به این مرحله از شناخت رسیده ایم که قدر زر و گوهر را بدانیم و از ارتعاش قلب حس کنیم و در ارتعاش قلب آزاد شویم ؟
#راشل #ماه_گرفتگی_تارس
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =