December 23, 2022 at 10:10AM ‘s Post

@zhuanchannel

ساعت۱۳:۴۷ ظهر به وقت تهران،شاهد ماه نوی بسیار کارمیکی نشان کپریکورن خواهیم بود.

این ماه نو،اخرین ماه نوئی است در این نشان که حاکم آن یعنی سترن،در نشان هوایی اکواریوس قرار دارد و ما برای ۳۰ سال اینده،دیگر همچنین ماه نوئی را تجربه نخواهیم کرد.

این ماه نو،نوید دهنده ی پایان یک چرخه ی عظیم ارتعاشی چه در سطح اگاهی-کیهانی و چه درسطح هوشیاری فردی تک تک ماست.

با فعال شدن دو‌نشان کاردینالی کپریکورن و قوچ،ما در حال ورود به مرحله جدیدی در دنیای فیزیکی هستیم،کسانی که در این دوسال اخیر با وجود ساترن در اکواریوس هرگز به مسئولیت های خود نسبت اگاهی جامعه و دیگر افراد توجه نکرده اند،در خانه ای که نشان اکواریوس دارند،گره های جدید کارمیکی برای خود ساختند.

در استرولوژی کارمیکی،نشان های کاردینال،دروازه بانان ورود به سطح جدیدی از هوشیاری هستند و نشان کپریکورن،اخرین دروازه بان برای ورود ما به سطح هوشیاری ای در حد خود خالق کیهان میباشد.کسانی که نتوانستند در این دوسال ازمون های این دروازه بان اگاه و حقیقت جو را پشت سر بگذارند،این ماه نو برایشان،شروعی مثبت و دلنشین در زندگی اشان نخواهد بود،چراکه برای ۳ دهه ی دیگر،زندگی این افراد تحت انرژی های سنگین کارمیکی ساترن قرار خواهد گرفت.

افرادی که دست به پاکسازی سطح انرژیتیکی و رسیدن به حقیقت وجودی خود زده اند،باید منتظر باز شدن دروازه جدیدی از برکت ساترن به سوی زندگی خود باشند.

ساترن شاید چیزی را به تعویق بیاندازد،اما هرگز زیر قول خود نخواهد زد.

دلیل اینکه حیوان منتسب به نشان کپریکورن یک بز با شاخی در وسط پیشانی اش میباشد،یک چیز است:بیداری چشم سوم.

وقتی که انرژی جنسی یا همان کوندالینی با کمک انرژی کپریکورن که یک انرژی قطب منفی و درونگرایانه است،بازگردانده میشود،این انرژی در ستون فقرات ما که ۳۳ مهره استخوانی دارد،(ساترن حاکم استخوان هاست)به بالا رفته و باعث بیداری چشم سوم ما و باز شدن اخرین دروازه هوشیاری جمعی برای ما میشود.

به همین علت کپریکورن اخرین نشان دروازه بان کاردینالی است و ساترن،به هر فردی اجازه رسیدن به انرژی هوشیاری کل را تا زمانی که دیگر نشان ها را تصفیه و از کارما رها نکرده باشد،نمیدهد.

این ماه نو برای بیشتر افراد،زمان شروع شدن مسیر بیداری چشم سوم خواهد بود.

#خردماهشاد
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =