January 1, 2023 at 10:22PM ‘s Post

@zhuanchannel

مرد برزیلی که ادعا می‌کند می‌تواند آینده را پیش بینی کند و پیش از این مرگ الیزابت دوم، شیوع کووید-۱۹ و حتی تلاش ایلان ماسک برای خرید توییتر را پیش بینی کرده بود، آخرین دور پیشگویی های خود را برای سال ۲۰۲۳ انجام داده است و می‌گوید سال آینده
سال امید، ناامیدی و تجربه های ماوراء طبیعی است.

اتوس سالومه ۳۶ ساله اهل دیوینوپلیس، برزیل که او را «نوسترآداموس دنیای مدرن» می‌نامند، پیش از آنکه در جام جهانی قطر اولین ضربه به توپ زده شود، به درستی پیش بینی کرده بود که فینال بین تیم های فرانسه و آرژانتین برگزار خواهد شد.

اولین پیش بینی اتوس این است که یک بیماری همه گیر مرگبار جدید در انتظار فلج کردن جهان است که درست زیر سطح یخ های قطب جنوب در کمین است.

تحقیقات علمی اخیر در مورد ویروس های کشنده مدفون در یخ، باور او را قوت بخشیده؛ از جمله کشف یک «ویروس زامبی» تقریبا ۵۰,۰۰۰ ساله که در یخ های دائمی سیبری غوطه ور شده بود. در ماه نوامبر، محققان فرانسوی یک ویروس باستانی رکوردشکن را کشف کردند که هنوز زنده و قادر به تکثیر بود.

با ذوب شدن یخ ها، تعداد بیشتری از این ویروس های یخ زده ذوب و دوباره بیدار می‌شوند و به طور بالقوه نوع بشر را در معرض تهدیدات هشدار‌دهنده جدیدی برای سلامت عمومی قرار می‌دهند.
پیش بینی های ترسناک «نوسترآداموس دنیای مدرن» برای سال ۲۰۲۳

اتوس بر این باور است که جدیدترین بیماری مرگبار همه گیر از درون ورقه های یخی قطب جنوب سرچشمه می‌گیرد و جهان را فرا خواهد گرفت.
پیش بینی او این است که مبارزه با این ویروس جدید بیش از آنچه تصور می‌شود طول خواهد کشید.

او هشدار داد: «اگر این ویروس جدید مهار نشود، رنج، آسیب های روحی و مادی مرگ را افزایش می‌دهد و به عنوان بزرگترین عزرائیل تاریخ شناخته خواهد شد.»

_درمان کووید

این پیشگوی خودخوانده، برای دومین پیشگویی خود، آینده روشنی برای درمان کووید-۱۹ پیش بینی کرد. اتوس ادعا کرد که پایه های این داروی جدید در واقع از نوعی جلبک گرفته می‌شود.

این پیشگو ادعاهای خود را با بیان اینکه «بسیاری از مواد مغذی در این گیاه سبز لزج یافت می‌شود» تأیید کرد. او گفت: «ما می‌توانیم در جلبک‌ها انواع مختلفی از مواد مغذی تولید شده از حضور نیتروژن و پتاسیم را پیدا کنیم. آنها حاوی مواد معدنی و ویتامین ها از جمله ویتامین C هستند که با بهبود قلب و عروق مرتبط است.»

کاربردهای دارویی جلبک های غنی از مواد معدنی به طور گسترده مشاهده شده است، اما کاربرد آن برای درمان ویروس کرونا ایده بسیار جدیدتری است.

_درگاه های ماورایی
او معتقد است حقایق پیچیده ای در اعماق منطقه ۵۱ نوادا – پایگاه نظامی فوق سری ایالات متحده – مدفون شده است
منطقه دورافتاده‌ای از زمان جنگ سرد که محل تئوری های عجیب و غریب در مورد بشقاب پرنده ها و موجودات فضایی بوده است.

با این حال، اتوس چیزی فراتر از نظریه‌های بی‌اساس و گمانه‌زنی‌ها پیرامون این مکان مرموز را پیش‌بینی می‌کند.

او به طرز عجیبی ادعا کرد که منطقه ۵۱ در واقع یک تونل عمیق را پنهان کرده که قرار است در سال ۲۰۲۳ افتتاح شود و ادعا می‌کند که این تونل دریچه ای به یک دنیای دیگر خواهد بود.

او می‌گوید این گشایش به مردم اجازه می‌دهد تا در ابعاد فضا و زمان سفر کنند.

اتوس می‌گوید: «ممکن است این یک واقعیت غیرممکن به نظر برسد، اما از طریق علوم خفیه استفاده و کار می‌شود.»
علوم خفیه عقاید و اعمالی فراطبیعی هستند که عموما از حیطه علم خارج‌اند و شامل پدیده های عرفانی و جادویی می‌شوند.

او ادعا می‌کند: «ذهن‌های بزرگ روی زمین سعی می‌کنند با بعد دیگری ارتباط برقرار کنند، خرد ذهن‌های درخشان می‌تواند چیزهایی را جذب و کشف کند که از تصورات می‌گریزند».

او این پیش‌بینی را به اکتشافات تکنولوژیکی فعلی، از جمله پیگیری زاکربرگ برای متاورس و فناوری‌های توسعه‌ دهنده ماسک در Area 59، مرتبط می‌کند.

اتوس پیش‌بینی می‌کند که هر آنچه پنهان است آنقدر قدرتمند خواهد بود که می‌تواند زندگی را به شکلی بسیار متفاوت از آنچه ما می‌شناسیم دربیاورد.
روزیاتو
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =