January 12, 2023 at 07:44PM ‘s Post

مارس ساعت ۱۲:۲۶ دقیقه امشب بوقت تهران مستقیم خواهد شد. اگر مدیتیشن قدرت و اراده درون را دارید حتما همزمان با مستقیم شدن مارس انجام دهید. البته این فقط یک پیشنهاد هست. انرژی مارس در حال تغییر جهت بسیار قوی حس میشود. امکان آتش سوزی ، تب و تاب و التهاب و استرس ، تصادف ، پرخاش ، بیش فعالی ذهن ، عدم تمرکز فکری ، عدم آرامش ، زد و خورد و بگو و مگو ، انفجار ، جنگ و جنجال در این موقعیت بسیار بالاست. حداقلش این هست که دل تان می خواهد جواب کسی را بدهید. ممکن است با تیکه و متلک و زخم های زبانی از طرف دیگران روبرو شوید یا خودتان دل تان میخواهد که تلافی کنید. خلاصه اینکه : : «« زبان در دهان ای خردمند چیست؟ کلید در گنج صاحب هنر….چو در بسته باشد چه داند کسی …که گوهرفروش است یا پیله ور….»
هیچ تصمیم مهمی در این چند روز نگیرید ، هیچ معامله ای را قطعی نکنید ، هیچ دوستی را قطع یا تایید نکنید ، هیچ جواب قطعی به کسی ندهید ، هیچ مدرک یا سندی را امضا نکنید ، آرامش را حفظ کنید و ناظر باشید. مارس در تلاطم است. احتمال اختلالات اینترنتی و صفحات سوشیال مدیا تحت تاثیر این انرژی بالاست.
مرکوری سیاره حاکم بر دوقلو در نشان کپریکورن است ، پس با وقار و متانت و استراتژی وارد بازی های کودکانه و شرورانه نشوید. از طرفی با استراتژی مثل یک شطرنج باز نگاه تان به صفحه زندگی تان باشد تا از دیگران بازی نخورید. #راشل #مارس_در_دوقلو

#راشل
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 20 =