January 15, 2023 at 08:20PM ‘s Post

@zhuanchannel
فعال کردن چاکراها با حضور در طبیعت

چاکرای_اول :
بیدار بودن به هنگام تابش طلوع صبح و غروب خورشید ، چاکرای اول را احیا و هماهنگ می‌کند. برای تماس با انرژی آرام بخش متعادل کننده و حیات بخش سیاره زمین از راه چاکرای اول به روی زمین به حالت لوتوس بنشینید و آگاهانه در رایحه‌ی آن نفس بکشید اگر بتوانید این دو تجربه را با هم تلفیق کنید بهترین تاثیر کل نگرانه را برروی چاکرای اول‌تان خواهد داشت .

چاکرای_دوم :

تماشای مهتاب یا لمس آب‌های زلال خارج از شهر چاکرای دوم را فعال می‌کند. به خصوص ماه در زمان بدر کامل احساسات شما را زنده می‌کند و باعث می‌شود تا پیام‌های روح‌تان را از راه تجسم و رویاهایتان بگیرید. مشاهده آب‌های زلال طبیعی یا غوطه‌ور شدن در آن یا نوشیدن جرعه‌ای از آب چشمه در پاکسازی و تزکیه روح به شما کمک می‌کند…

و باعث آزاد شدن احساسات از گرفتگی‌ها و گره‌ها می‌شود. به این معنا که نیروی حیات مجددا می‌تواند درون‌تان جاری شود. اگر بتوانید مشاهده‌ی ماه و لمس آب را همزمان تلفیق کنید اثر آن به روی چاکرای دوم چشمگیر خواهد بود .

چاکرای_سوم :

رنگ طلایی نور خورشید با نور، گرما با انرژی چاکرای شبکه‌ی خورشیدی هم خوانی دارد. اگر آگاهانه تحت تاثیر آن قرار گیرید. این خصوصیات را درشما تقویت می‌کند. تماشای مزرعه‌ایی از گندم رسیده در زیر نورخورشید نشانی است از برکت و فراوانی، برکتی که مکملی است از گرمای خورشید و قدرت تابش.

اگر به گل آفتاب گردانی نگاه کنید ، نقش و نگار پیچ و تاب خورده‌ایی را می‌بینید که در پیچیدگی آن‌ها وحدتی نهفته است. درحالی که گلبرگهای آن نور طلایی را از قلب آن به بیرون جاری می‌سازد با غرق شدن درتماشای این ماندالای طبیعی در می‌یابید که در این یگانگی نهفته، نظم و حرکت رقص گونه‌ای وجود دارد که تعشعشات آن با انرژی و شعف به نحوی ملایم و دلپذیر به بیرون ساطع می‌شود.

چاکرای_چهارم :

پیاده روی آرام در فضاهای سبز، کل وجودتان را از راه چاکرای قلب هماهنگ می‌کند. هردانه شکوفه حامل پیامی از عشق و شعف و پاکی است. بگذارید تا این چنین شکفتن درقلب شما نیز جاری شود. به خصوص گل‌های صورتی رنگ در حیات بخشیدن و سلامتی انرژی‌های چاکرای چهارم موثر است. آسمان صورتی رنگ با ابرهای لطیف به قلب‌مان روشنایی می‌دهد، بگذارید تا زیبایی و لطافت این رنگ‌های این تابلوی نقاشی در آسمان، شما را در برگیرد و با خود ببرد .

چاکرای_پنجم :

نور آبی شفاف صاف واکنشی در درون چاکرای پنجم ایجاد می‌کند . برای جذب کامل رنگ آبی آسمانی روی زمین دراز بکشید و رلکس کنید . وجود درونی‌تان را رو به گستردگی لایتناهی باز کنید. احساس خواهید کرد که چگونه ذهن‌تان باز و پاک می‌شود و چگونه انقباض و گرفتگی چاکرای گلو و فضای تحت تاثیر آن به تدریج از بین می‌رود و حالا قلب شما آماده‌ی پذیرفتن پیام الهی است .

انعکاس آسمان آبی در، کش و قوس شفاف آب اثر وسعت دهنده و آزاد کننده‌ایی روی احساسات شما دارد و صدای آرام امواج شما را از عواطف و احساسات نهفته‌تان و این که به شما چه می‌خواهند بگویند آگاه می‌سازد و اگر اجازه دهید که امواج انرژی‌های آسمان و آب در شما نفوذ کنند، ذهن و احساسات شما، یکدیگر را کاملا بهبود می‌بخشید.

چاکرای_ششم :

چشم سوم با تماشای آسمان آبی پر رنگ و پر ستاره‌ی شب فعال می‌شود. این تجربه‌ی طبیعت ذهن شما را به روی پهنه‌ای بی حد و مرز همه‌ی آنچه در فرمهای مختلف متجلی شده است باز می‌کند .

از مرزی‌های لطیف، ساختارهای آنها و قوانین‌شان که در پس دنیای قابل رویت حیات وجود دارد که رقص بدن‌های ملکوتی درفضای لاینتاهی را نشان می‌دهد آگاه‌تان می‌سازد..

چاکرای_هفتم :

زمانی را تنها درقله کوهی بلند گذراندن بهترین راه حل برای کمک به باز کردن چاکرای هفتم است. بدلیل اینکه در اینجا از دغدغه‌های زمینی دور هستید و می‌توانید از رویدادهای زندگی شخصی‌تان راحت‌تر رها شوید و همین طور نزدیک‌تر شدن به آسمان کمک می‌کند تا فضا و بیکرانگی را حس کنید. وقتی از طبیعت لذت می برید…

بهتر است که این کار را با آرامش درونی و آزاد اندیشی و حق شناسی انجام دهید. این باعث می‌شود که پذیرای تاثیرات سلامتی کامل، انبساط خاطر و حمایت باشید. این روش‌ها اثرات پاک کننده و فعال کننده در چاکرای مورد نظر دارد .

کتاب چاکرا درمانی
نویسنده شیلا شارامون
وبودو . جی . باجینسکی
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پانزده =