October 14, 2023 at 02:14PM

@zhuanchannel

۹ چیزی که ۱۰ سال بعد از آن ها پشیمان می‌شوید

هفته به هفته در هیاهوی دائمی می گذرد و پشت همه این مشغله ها، اغلب مهم ترین چیزها را از دست می دهیم.
با این حال ممکن است سال ها طول بکشد تا این را بفهمیم. سال‌هایی که می‌توانستیم با مزایای بیشتر کاملاً متفاوت بگذرانیم

_ماندن در یک رابطه مخرب
بسیاری از مردم درگیر یک رابطه مخرب هستند، زیرا از تنها ماندن می ترسند. اما سال ها بعد مشخص می شود که بهتر است تنها باشی تا با فردی که ناامیدی، درد و آزار زیادی برای شما به همراه دارد.

_زمان کمی را با عزیزان سپری کردن
در چرخه وظایف خانه و کار، بسیاری از ما توجه بسیار کمی به عزیزان خود داریم. متأسفانه، ما اغلب به تلخی متوجه این اشتباه می شویم؛ زمانی که بچه ها بزرگ می شوند و زندگی مستقلی را شروع می کنند، روابط گرم با همسران ناپدید می شوند، اتفاق غم انگیزی برای والدین می افتد.

_وقت تلف کردن
تماشای برنامه‌های تلویزیونی، گپ زدن در شبکه‌های اجتماعی، بازی‌های تلفنی، همه اینها زمان قابل توجهی از ما می‌گیرد. با این حال می توانید این زمان را صرف چیزهای بسیار مفیدتری کنید و در نتیجه کیفیت زندگی خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید.

_سبک زندگی ناسالم
وقتی هر روز تسلیم وسوسه ها می شویم و عادت های بدی داریم، سلامتی خود را از بین می بریم. حتی اگر اکنون به نظر می رسد که وضعیت سلامت ما خوب است، پس از مدتی به احتمال زیاد عواقب چنین نگرش بیهوده ای را نسبت به آن احساس خواهیم کرد.

_زمان کمی را صرف سفر کردن
اکثر ما رویای سفر داریم. با این حال، تمایل به سفر با آسایش یا مسئولیت‌ها، اغلب مردم را از این امر باز می‌دارد. با این حال آسایش ضروری ترین چیز نیست و همیشه کارهای ضروری برای انجام دادن خواهید داشت.

_بیش از حد کار کردن
اغلب مردم اگر چیز ارزشمند دیگری در زندگی نداشته باشند، این کار را انجام می دهند. کار مهم است، اما فراموش نکنید که هر از گاهی استراحت کنید.

_دست از یادگیری برداشتن
بسیاری از مردم معتقدند که یک مدرک کافی است. درست است، اگر یکی داشته باشید خوب است. با این حال، پیشرفت مداوم نه تنها فرصت های بیشتری برای رشد حرفه ای به ارمغان می آورد، بلکه باعث افزایش اعتماد به نفس نیز می شود و شما را به فردی جالب برای دیگران تبدیل می کند.

_ماندن در شغلی که از آن متنفرید
ما اغلب در مکانی که از آن متنفریم فقط به دلیل عدم تصمیم خود و عدم تمایل به ترک منطقه امن خود به کار ادامه می دهیم. با این حال، اگر در زندگی خود ریسک نکنیم و چیزی را تغییر ندهیم، می توانیم به سادگی در شغلی که به آن علاقه نداریم محو شویم.

_رویاپردازی بیش از حد کردن بدون اقدامی برای تحقق آنها
اگر هیچ قدمی برای تحقق خواسته های خود برندارید، همه چیز در حد یک خیال باقی می ماند. اگر برای تمام زندگی خود منتظر شرایط عالی باشید، ممکن است هرگز فرصتی نداشته باشید.

روزیاتو
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + سیزده =