November 11, 2023 at 10:22PM

@zhuanchannel
این نشانه ها می گوید شما شخصیت قوی دارید

۱-کسانی که شخصیت قوی ای دارند می دانند که چطور هر دو بخش وجودشان را در تعادل نگه دارند و وقت هایی که هنگام تصمیم گیری، احساس شان به منطق شان غلبه می کند، به آن واقف اند.

۲- کسانی که شخصیت قوی ای دارند تمرکز خود را روی چیزی می گذارند که واقعاً به دنبالش هستند و از هدر دادن وقت خود برای کارهایی ثمره و بازدهی ای ندارند، خودداری می کنند.

۳- به توانایی خود در سازگاری با تغییرات مطمئنید
زندگی پیوسته در تغییر است و گاهی سخت می شود خود را با شرایط جدید سازگار کرد. اغلب افراد تلاش می کنند در برابر این تغییرات مقاومت کنند اما آن هایی که شخصیت قوی ای دارند تمرکز خود را بر روی مواجهه با واقعیت به سرعت متغیر زندگی می گذارند.

۴- با ترس هایتان که شما را عقب نگه می دارند رو به رو می شوید
اغلب افراد از ترس های خود دوری می کنند؛ بعضی سعی می کنند صرفاً برای حفظ وجهه ی خود در مقابل دیگران، با ترس هایشان رو به رو شوند.
اما کسانی که شخصیت قوی ای دارند چیزی برای اثبات ندارند. آن ها با ترس هایی که مانع دست یافتن شان به نسخه ای بهتر از خود می شوند، رو به رو می شوند و به آن ها غلبه می کنند.

۵- از اشتباهات تان درس می گیرید
آن هایی که شخصیت قوی ای دارند سعی نمی کنند کارهایشان را توجیه کنند یا اشتباهات شان را از دیگران پنهان کنند. آن ها از اشتباهات خود درس می گیرند و امیدوارند که به شخص بهتری تبدیل شوند.

۶- میان کسی که هستید و کسی که دوست دارید باشید تعادل برقرار می کنید
اگر شخصیت قوی ای داشته باشید ممکن است کسی که در حال حاضر هستید را بپیذیرید اما هرگز دست تلاش برای تبدیل شدن به شخصی بهتر برندارید.

۷- از موفقیت دیگران خوشحال می شوید
موفقیت دیگران هرگز شما را دچار حسادت نمی کند. کسانی که شخصیت قوی ای دارند موفقیت و شادی دیگران خوشحال شان می کند.

۸- بر اساس ارزش های خودتان زندگی و تصمیم گیری می کنید

۹- به جای به رخ کشیدن توانایی هایتان، به دنبال ارتقاء آن ها هستید

۱۰- زندگی صادقانه و واقعی ای دارید
کسانی که شخصیت قوی ای دارند همیشه با خودشان صادق اند. عمل آن ها هرگز با حرف شان در تضاد نیست.

۱۱- برای کسی که هستید ارزش قائل اید، نه چیزی که کسب کرده اید
آن هایی که شخصیت قوی ای دارند در حقیقت برای کسی که هستند ارش قائل اند، نه چیزی که دارند. به همین دلیل واقعاً برایشان مهم نیست که ببرند یا ببازند.

۱۲- می دانید که موفقیت ارزش انتظار کشیدن را دارد
کسانی که شخصیت قوی ای دارند می دانند که چطور برای پاداش تلاش هایشان صبر کنند؛ آن ها می دانند که ممکن است مدت زیادی طول بکشد تا ثمره ی کارهایشان برسد.

۱۳- مسئولیت اعمال تان را برعهده می گیرید
داشتن شخصیت قوی تضمین نمی کند که اصلاً مرتکب اشتباه نشوید. شما اشتباه خواهید کرد، اما نکته ی اصلی این است که از آن ها درس بگیرید و تلاش خود را از سر بگیرید.

۱۴- سختی ها را فرصت می دانید

۱۵- سپاسگزارید
کسانی که شخصیت قوی ای دارند، به جای بیشتر خواستن، معتقدند که بیشتر از نیازشان برخوردارند و می دانند که چطور از بابت آن ممنون باشند.

۱۶- تمرکزتان را روی چیزی که بلدید و در آن ماهرید می گذارید

۱۷- بعد از شکست، دوباره سر پا می شوید
برای کسانی که شخصیت قوی ای دارند، شکست پایان راه نیست، این افراد معتقدند که راهی که انتخاب کرده اند آن ها را در نهایت به موفقیت خواهد رساند.

۱۸- خوش بین اما در عین حال واقع بین هستید
کسانی که شخصیت قوی دارند خوش بین اند و البته تلاشی برای این خوش بینی نمی کنند. آن ها هنگام مواجهه با موانع، امید به بهترین ها دارند، اما در عین حال، همیشه واقع بین اند.

۱۹- روی ضعف هایتان کار می کنید

۲۰- از کاه کوه نمی سازید

۲۱- آماده ی حل مشکلات اید

۲۲- همیشه آماده ی یادگیری هستید
یک روز تازه، یک شخص تازه، یک تجربه ی تازه، فرصت دیگری برای یادگیری است. فرقی نمی کند زندگی چه بر سر راه شان قرار دهد، کسانی که شخصیت قوی ای دارند، همیشه مشتاق یادگیری هستند.

روزیاتو
By: via مجله هنرى ژوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =